reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Iron Majdan” z Małgorzatą Rozenek wkrótce w TVN

dodano: 2017-12-28 20:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: So Chic So Freak/satkurier.pl

TVN Wiosną 2018 roku na antenie telewizji TVN zadebiutuje program „Iron Majdan”, którego producentem jest firma Golden Media. Wystąpi w nim małżeństwo - Małgorzata Rozenek-Majdan (którą możemy obecnie oglądać w programach: „Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style, „W dobrym stylu” w TVN Style, „Projekt lady” w TVN i ITVN/TVN International, „Bitwa o dom” w ITVN/TVN International i HGTV Home & Garden TV) i Radosław Majdan. W każdym odcinku wylądują oni w innej części świata, gdzie czekać będzie na nich zadanie do wykonania.

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Tymczasem gwiazda TVN-u, Małgorzata Rozenek-Majdan, podczas świątecznych zakupów na placu Trzech Krzyży w Warszawie, pojawiła się w ekstrawaganckiej parce w kolorowe ornamenty marki So Chic So Freak. Okrycie powstało z nietypowej tkaniny, jaką jest gobelin. To materiał dekoracyjny, nazywany tkanym obrazem. Wybór nietypowy i mocno ekstrawagancki.

Dodajmy, iż Małgorzatę Rozenek-Majdan możemy obecnie oglądać w programach „Perfekcyjna Pani Domu” w TVN Style (więcej tutaj), „W dobrym stylu” w TVN Style (więcej tutaj), „Projekt lady” w TVN i ITVN/TVN International (więcej tutaj), „Bitwa o dom” w ITVN/TVN International i HGTV Home & Garden TV (więcej tutaj).
 
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w ekstrawaganckiej parce w kolorowe ornamenty marki So Chic So Freak, foto: So Chic So Freak
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan w ekstrawaganckiej parce w kolorowe ornamenty marki So Chic So Freak, foto: So Chic So Freak


„Iron Majdan” - premiera wiosną 2018 roku w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...