reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Damy i wieśniaczki.PL” 3 w TTV

dodano: 2017-12-31 16:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” grafika rysunek animacja bajka W poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku, czyli w Nowy Rok, o godz. 20:05 telewizja TTV wyemituje piąty odcinek programu „Damy i wieśniaczki. Za granicą”. O godz. 22:30 stacja zaprasza natomiast na premierę pierwszego odcinka trzeciego sezonu programu „Damy i wieśniaczki.PL”. Wystąpią w nim Żaneta i Martyna. Ponadto w sylwestrową noc z niedzieli na poniedziałek, z 31 grudnia 2017 roku na 1 stycznia 2018 roku o godz. 1:15 kanał przypomni czwarty odcinek programu „Damy i wieśniaczki. Za granicą”, którego premiera odbyła się we wtorek, 26 grudnia br., w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” Justyna Pawlicka TVN „Top Model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Na Nowy Rok telewizja TTV zaplanowała niespodziankę dla fanów „Dam i wieśniaczek.PL”.  Zobaczymy premierowy odcinek kolejnego sezonu - zachęca nadawca. Co wydarzy się w pierwszym odcinku trzeciego sezonu programu „Damy i wieśniaczki.PL”? Dama zarabia na życie swoim wyglądem, dlatego poświęca na dbanie o siebie mnóstwo czasu i pieniędzy, ale tym razem wróżka przepowie Żanecie z Warszawy przyszłość na wsi. Nasza dama - Żaneta, dotrze do miejsca swojego wiejskiego przeznaczenia na... drezynie. Czy tamtejsze powietrze przysłuży się jej w trosce o urodę? Jaki znajdzie patent marketingowy na sprzedaż dóbr leśnych? W jej warszawskim apartamencie na kilka dni zadomowi się ciekawa miejskiego blichtru Martyna, wieśniaczka ze Śląska. Czy spełni swoje marzenia o miejskim lansie? Przekonamy się wkrótce.

Dodajmy, iż widzowie TTV mogą również oglądać programy „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj),„Damy i wieśniaczki. Ukraina” i „Damy i wieśniaczki. Rosja” (więcej tutaj).
 
„Damy i wieśniaczki.PL” i „Damy i wieśniaczki. Za granicą” w TTV, foto: TVN
„Damy i wieśniaczki.PL” i „Damy i wieśniaczki. Za granicą” w TTV, foto: TVN


„Damy i wieśniaczki. Za granicą” - odcinek 4., emisja w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 31 grudnia 2017 roku na 1 stycznia 2017 roku o 1:15; odcinek 5., emisja w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o 20:05; „Damy i wieśniaczki.PL” - sezon 3., odcinek 1., emisja w poniedziałek, 1 stycznia 2018 roku o 22:30 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Signal T2-Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Signal dla Naziemnej Telewizji...

149 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

289 zł Więcej...