reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Robert Janowski z programem w Radiu Pogoda

dodano: 2018-01-02 18:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Radio Pogoda We wtorek, 2 stycznia br. na antenie Radia Pogoda (Agora) pojawił się nowy program „Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”. Robert Janowski, który dołączył do zespołu stacji, znany jest z programu „Jaka to melodia?”, emitowanego w TVP1.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Robert Janowski, który dołączył do zespołu rozgłośni, będzie w swoim programie przybliżał historie piosenek, które na co dzień można usłyszeć w Radiu Pogoda, oraz sylwetki wykonujących je artystów. Jak zapowiada nadawca, w programie nadawanym od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-16:00 znajdzie się też miejsce na rozmowy ze słuchaczami oraz gwiazdami polskiej estrady.

Robert Janowski to muzyk, wokalista oraz prezenter telewizyjny, znany z programu „Jaka to melodia?”, emitowanego w TVP1 (więcej tutaj).

Radia Pogoda można słuchać od czerwca 2015 roku - to trzecia muzyczna marka Grupy Radiowej Agory (GRA) (więcej tutaj). Stacja nadaje w Bydgoszczy, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Warszawie, Wrocławiu oraz na Górnym Śląsku. Jak czytamy w komunikacie, na antenie Radia Pogoda można usłyszeć niezapomniane piosenki z lat 40., 50. i 60. XX wieku, a także znane i lubiane głosy - m.in. Wojciecha Pijanowskiego i Zygmunta Chajzera (więcej tutaj).
 
„Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”: Robert Janowski dołączył do zespołu Radia Pogoda, foto: Agora
„Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego”: Robert Janowski dołączył do zespołu Radia Pogoda, foto: Agora


„Najpiękniejsze melodie Roberta Janowskiego” - emisja od poniedziałku do piątku (od 2 stycznia 2018 roku) o 14:00 w Radiu Pogoda.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Di-Way X96 Air 8K

DI-WAY AND-X-96 Air to urządzenie - player 8K UHD, który ...

249 zł Więcej...
reklama