reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczeń miesiącem przytulania w Boomerangu

dodano: 2018-01-03 18:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner

Boomerang W związku z obchodzonym w styczniu Międzynarodowym Dniem Przytulania stacja Boomerang przygotowała prawdziwie milusiński maraton „Przyjaciele Boomeranga”. Od soboty, 6 stycznia br. o godz. 15:30 w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinki takich seriali jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i świat”, „Panna Moon”, „Jaś Fasola” czy „Wyluzuj, Scooby-Doo”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W związku z obchodzonym w styczniu Dniem Przytulania stacja Boomerang przygotowała prawdziwie milusiński maraton „Przyjaciele Boomeranga”. Widzowie będą mieli okazję spotkać uroczą Dorotkę, bystrego psa Pata i jego przyjaciółkę Lolę, Pannę Moon, Jasia Fasolę i Scooby-Doo. Emisja maratonu codziennie, od soboty, 6 stycznia br. o godzinie 15:30. 

Przytulanie daje poczucie bezpieczeństwa i wzmacnia rodzinne więzi. Naukowcy podkreślają, że redukuje też stres, przegania smutki i poprawia humor. W styczniu w wielu krajach obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przytulania. Właśnie z okazji tego święta kanał dziecięcy Boomerang zaprasza całe rodziny do wspólnego spędzania czasu i okazywania sobie czułości.

Aby zachęcić rodziców i ich pociechy do zasiadania razem na kanapie, stacja przygotowała specjalny maraton, pełen sympatycznych bohaterów, którzy uwielbiają się przytulać i robią to, kiedy tylko nadarza się okazja. W ramach cyklu „Przyjaciele Boomeranga” widzowie będą mieli okazję obejrzeć odcinki takich seriali jak „Dorotka i Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Pat i świat”, „Panna Moon”, „Jaś Fasola” (więcej tutaj) czy „Wyluzuj, Scooby-Doo” (więcej tutaj). - Uroczy bohaterowie udowodnią, że przytulanie jest dobre na wszystko - sprawdza się doskonale w momentach strachu, radości, wspólnych sukcesów i wielkich tarapatów - czytamy w komunikacie.

„Przyjaciele Boomeranga” - emisja codziennie (od 6 stycznia 2018 roku) o 15:30 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2021

10 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...