reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bukmacherzy STS typują faworytów Złotych Globów

dodano: 2018-01-04 22:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne

Złote Globy Analitycy firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne (STS) wskazują na faworytów do tegorocznych Złotych Globów (Golden Globe Awards). W kategorii „Najlepsza aktorka w komedii/musicalu” największe szanse ma Saoirse Ronan za rolę w filmie „Lady Bird”. Każdy, kto trafnie postawi na nią 100 złotych, wygrać możne 118,8 zł - kurs 1,35. W kategorii „Najlepszy aktor w dramacie” faworytem jest Gary Oldman nominowany za kreację w filmie „Czas mroku”. Każdy gracz, który tak obstawi 100 złotych, zdobędzie 114,4 złotych - kurs 1,30.

Złote Globy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Lady Bird” przez bukmacherów STS wskazywany jest jako faworyt do nagrody w kategorii „Najlepsza komedia/musical” - kurs 1,50. Pretendentem do Złotego Globa w kategorii „Dramat” jest zaś „Kształt wody” z kursem 2,50. „Najlepszym filmem animowanym” według jury Złotych Globów może okazać się „Coco” (kurs 1,20), zdaniem analityków STS spore szanse ma również polsko-brytyjska produkcja „Twój Vincent” (kurs 3,00).

Najlepsza aktorka w komedii/musicalu

Bukmacherzy STS typują, że zdecydowaną faworytką w kategorii „Najlepsza aktorka w komedii/musicalu” jest Saoirse Ronan (Lady Bird) z kursem 1,35. Każdy gracz, który prawidłowo wskaże jej zwycięstwo, wygra 118,8 zł. Kolejne miejsce zajmuje Margot Robbi za rolę w „I, Tonya”. Gracz, który poprawnie wskaże jej zwycięstwo zdobędzie 396 zł - kurs 4,50. Najmniejsze szanse spośród nominowanych ma Helen Mirren za rolę w „The Leisure Seeker” z kursem 20,00. Oznacza to, że każde obstawione na nią 100 zł - w przypadku otrzymania przez nią nagrody - przyniesie wygraną w wysokości 1 760 zł.

Najlepszy aktor w dramacie

Według analityków STS Złoty Glob w kategorii „Najlepszy aktor w dramacie” trafi do Gary’ego Oldmana za rolę w filmie „Czas mroku” - kurs 1,30. Jeśli ktoś trafnie postawi 100 zł na jego zwycięstwo, to zdobędzie 114,4 zł. Następną lokatę zajmuje Timothee Chalamet („Tamte dni, tamte noce”) - kurs 5,00. Daniel Day-Lewis występujący w dramacie „Nić widmo” zajmuje trzecie miejsce - kurs 10,00. Ostatnią pozycję zajmuje Denzel Washington („Roman J. Israel Esq.”) z kursem 18,00. Każdy, kto trafnie postawi 100 złotych na tego aktora, może zdobyć 1 584 złotych.

Najlepszy film

Złoty Glob za „Najlepszą komedię/musical” trafi - zdaniem analityków STS - do twórców „Lady Bird” - kurs 1,50. Najmniejsze szanse ma zaś „Król rozrywki” - kurs 20,00. W kategorii „Najlepszy dramat” faworytem jest „Kształt wody” z kursem 2,50. „Czwarta władza” ma niewiele mniejsze szanse w tej kategorii - kurs 3,00. Stawkę zamyka film „Tamte dni, tamte noce” - kurs 7,00.

Najlepszy film animowany

W opinii bukmacherów STS „Najlepszym filmem animowanym” zostanie ogłoszony „Coco” z kursem 1,20. Każdy, kto trafnie obstawi 100 zł na jego zwycięstwo, wygra 105,6 zł. Spore szanse na statuetkę ma również polsko-brytyjska produkcja „Twój Vincent” w reżyserii Doroty Kobieli i Hugh Welchmana - kurs 3,00. To pierwszy w historii pełnometrażowy film stworzony w pełni techniką malarską - artyści klatka po klatce odmalowywali pojedyncze zdjęcia (dane za Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne) (więcej tutaj).

- Dla Polaków typowanie w zakładach bukmacherskich jest coraz częściej formą rozrywki, dzięki której wydarzenia - sportowe, polityczno-społeczne, ale także kulturalne - stają się jeszcze bardziej emocjonujące. W związku z tym - kolejny rok z rzędu - przygotowaliśmy specjalną ofertę na Złote Globy. Porównywalnym zainteresowaniem cieszą się propozycje udostępniane przez nas przy okazji wyborów, referendów, realizacji dużych projektów infrastrukturalnych, rozdania Oscarów czy przyznawania Nagrody Nobla

- mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.


 

Bukmacherzy STS typują faworytów do tegorocznych Złotych Globów, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne
Bukmacherzy STS typują faworytów do tegorocznych Złotych Globów, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne
v
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

599 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...
reklama