reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bez zwolnień dyrektorów anten TVP

dodano: 2018-01-05 11:43
autor: JK | źródło: TVP

TVP siedziba Telewizja Polska Telewizja Polska wydała oświadczenie dotyczące reformy strukturalnej spółki „w związku z licznymi nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach”. Nadawca zaprzecza, jakoby planowane były zwolnienia dyrektorów anten.

Telewizja Polska TVP siedziba


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oświadczenie TVP z 5 stycznia 2018 roku:

W związku z licznymi nieprawdziwymi informacjami pojawiającymi się w mediach odnośnie reformy strukturalnej w TVP, Spółka informuje że:
• W związku z wdrażaną reformą strukturalną nie są planowane zwolnienia dyrektorów anten, co sugerowane jest w publikowanych tekstach.
• Reforma jest sukcesywnie wdrażana od połowy 2017 roku, a zakończenie tego procesu jest zaplanowane na pierwszy kwartał 2018 roku (1 stycznia nie weszły w życie żadne zmiany co sugerują niektóre z publikowanych tekstów).
• Nie jest również planowane powołanie wewnątrz TVP „rady programowej”, to informacja całkowicie nieprawdziwa. Rada Programowa TVP powoływana jest uchwałą Rady Mediów Narodowych.
• Nieprawdą jest również, że Radą Programową będzie kierował Stanisław Bortkiewicz, który pozostaje na stanowisku Dyrektora Biura Spraw Korporacyjnych, poza obszarem programowym TVP.
• Marcin Wolski pozostaje na stanowisku dyrektora TVP2 oraz jest pełnomocnikiem zarządu ds. powołania Agencji Kreacji Rozrywki.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

699 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

550 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...
reklama