reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dobry wieczór Polsko” w kanale Polsat News

dodano: 2018-01-05 17:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat

Polsat News W piątek, 5 stycznia br. o godz. 20:00 na antenie kanału Polsat News wyemitowany zostanie pierwszy odcinek publicystycznego programu „Dobry wieczór Polsko”, czyli - jak zapowiada nadawca, programu o zwykłych sprawach dla zwykłych Polaków. Poprowadzi go Grzegorz Jankowski, wieloletni redaktor naczelny dziennika „Fakt”. Obecnie związany również z kanałem Superstacja („Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego”) oraz Polskim Radiem 24.

Polsat News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie „Dobry wieczór Polsko” przedstawione zostaną najważniejsze wydarzenia społeczne i polityczne, które dotyczą zwykłych ludzi. W każdym tygodniu Grzegorz Jankowski będzie poruszać 3 tematy, które jego zdaniem budzą najwięcej emocji wśród społeczeństwa. Do dyskusji w studiu zapraszani będą politycy, eksperci, ale również celebryci. „Dobry wieczór Polsko” prowadzi Grzegorz Jankowski, wieloletni redaktor naczelny dziennika „Fakt”. Obecnie związany również z Superstacją („Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego” - więcej tutaj) oraz Polskim Radiem 24.

- W moim programie spróbuję sprowadzić politykę do ludzkiego wymiaru. Ale też powiedzieć mocno i dobitnie politykom co zwykli ludzie myślą i mówią o ich decyzjach. Emocje i odczucia będą tutaj najważniejsze bo tak wszyscy patrzymy na świat

- mówi Grzegorz Jankowski.


„Dobry wieczór Polsko” - emisja w piątki (od 5 stycznia 2018 roku) o 20:00 w kanale Polsat News.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Quad Televes

Poczwórny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

99 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...
reklama