reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Dzieciaki dadzą totalnego czadu

dodano: 2018-01-06 04:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 6 stycznia br. o godz. 20:05 na antenie TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną odcinki trzeci i czwarty programu „The Voice Kids”. Kto wzruszył Dawida Kwiatkowskiego? Muzyka koi jej ciało. Kim jest Zuzanna Jabłońska, która urzekła serca trenerów? Edyta Górniak matkuje uczestnikom na planie „The Voice Kids”. „To ja byłam Pocahontas!”. Dzieciaki nie znają piosenek Edyty Górniak? Dzieciaki dadzą totalnego czadu. Muzyczni geniusze na scenie. Szczekanie, gwizdanie - czym jeszcze zaskoczą trenerzy?

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kto wzruszył Dawida Kwiatkowskiego?

Za nami dwa pierwsze odcinki widowiska (więcej tutaj). Program „The Voice Kids” jest najlepszym dowodem na to, że w Polsce nie brakuje znakomitych, niezwykle utalentowanych młodych wokalistów. Świetnym przykładem jest Zuzanna Jabłońska, która urzekła wszystkich trenerów niezwykle poruszającym wykonaniem piosenki „7 Years”. Jej występ tak bardzo wzruszył Dawida Kwiatkowskiego, że ten nie wytrzymał emocji. W kulisach przyznał:

- Zmiotłaś mnie. Poryczałem się jak głupi, ale przy tobie to sama przyjemność.


Z kolei Tomasz Kammel oglądał występ uczestniczki z wyraźnie zaszklonymi oczami. Te reakcje wcale nie dziwią...

Muzyka koi jej ciało. Kim jest Zuzanna Jabłońska, która urzekła serca trenerów?

Czternastoletnia Zuzanna Jabłońska to prawdziwy wulkan energii, obdarzony niesamowitym głosem. Podczas „Przesłuchań w ciemno” już pierwszym dźwiękiem wprowadziła magiczną atmosferę do studia i odwróciła wszystkie fotele trenerskie. Jej występ wzruszył zarówno trenerów, jak i publiczność. Choć Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski usilnie starali się przekonać Zuzannę do dołączenia do swojej drużyny, to uczestniczka zdecydowała się kontynuować muzyczną przygodę w programie wraz z Aleksandrem Milwiw-Baronem „Baronem” i Tomaszem Lachem „Tomsonem”. Od tego niesamowitego dziecka można uczyć się nie tylko scenicznej prezencji i niesamowicie pozytywnego podejścia do życia, ale także ducha walki. W programie „The Voice Kids” dziewczynka wyznała, że od drugiej klasy szkoły podstawowej zmaga się z Zespołem Tourett’a. Jak sama przyznaje, gdy śpiewa choroba nie daje o sobie znać - muzyka koi nie tylko jej duszę, ale i ciało.

- Nie chcę pokazać, że jestem pokrzywdzona, tylko, że ludzie z tą czy innymi trudnościami też są czegoś warci i nie powinni się chować ani bać. Trzeba iść po swoje

- dodaje.


Jak będzie wyglądać jej dalsza droga w programie?

„To ja byłam Pocahontas!”. Dzieciaki nie znają piosenek Edyty Górniak?

W premierowym odcinku „The Voice Kids” Edyta Górniak postanowiła przekupić dzieciaki nie tylko krówkami i sukienkami, ale też swoimi piosenkami. Chcąc przekonać 9-letnią Nataszę do dołączenia do swojej drużyny postanowiła zapytać ją o znajomość swojego repertuaru. Gdy okazało się, że dziewczynka nie zna żadnych utworów, Edyta postanowiła sprytnie podejść uczestniczkę z innej strony.

- A znasz Pocahontas? To ja byłam Pocahontas!


Niestety głos ulubionej bohaterki bajek nie wystarczył, by przekonać Nataszę do dołączenia do drużyny. Dziewczynka zdecydowała się wybrać team Dawida Kwiatkowskiego.

Edyta Górniak matkuje uczestnikom na planie „The Voice Kids”

Edyta Górniak w programie „The Voice Kids” ma przed sobą spore wyzwanie - musi rozdzielić rolę matki i trenera oceniającego wokalne talenty dzieci. Jak się okazuje trudno zapanować jej nad instynktem macierzyńskim. W premierowym odcinku „The Voice Kids” piosenkarka nie tylko plotła dziewczynkom warkocze, proponowała im swoje sukienki, ale też uczyła Dawida Kwiatkowskiego, jak poprawnie wiązać dziewczynkom chustki na głowie. Co więcej - jedną uczestniczkę spytała wprost:

- Masz mamę? A chcesz mieć dwie?


Czy to oznacza, że Edyta Górniak chciałby mieć teraz córeczkę?

Dzieciaki dadzą totalnego czadu

Za nami premiera muzycznego talent show z udziałem dzieci. Pierwsze odcinki „The Voice Kids” (wyemitowane w poniedziałek, 1 stycznia br.) okazały się hitem telewizyjnej Dwójki i zgromadziły przed telewizorami ponad 2 miliony widzów (dane za firmą Rochstar). W odcinkach trzecim i czwartym obejrzymy kolejne zmagania młodych uczestników. Utalentowane dzieciaki dadzą totalnego czadu i rozniosą scenę w pył. Jesteście gotowi?

Muzyczni geniusze na scenie

Jak zapowiadają twórcy, odcinki trzeci i czwarty „The Voice Kids” to porządna dawka dobrego humoru i pozytywnych wibracji. Na scenie zobaczymy uzdolnionych uczestników, którzy powalczą o spełnienie marzeń. Swoich sił spróbuje m.in. nastoletnia wizażystka i pasjonatka quadów oraz rezolutny 13-latek, który zdecyduje się wykonać kultowy przebój Josha Grobana „You Raise Me Up”. Wiadomo, że mało kto może konkurować z legendarnym artystą, lecz wokal chłopca zabrzmi w tym utworze genialnie.

Na muzycznej scenie „The Voice Kids” w numerze „Titanium” pojawi się również pogodna i ambitna 14-latka. Jej niewiarygodnie niski i mocny głos zachwyci Dawida Kwiatkowskiego, a Edytę Górniak dosłownie powali na kolana. Widzowie zobaczą również niezwykle utalentowaną, 11-letnią Zuzannę Janik - piosenkarkę, tancerkę i klarnecistkę, która brawurowym wykonaniem piosenki Katheryn Elizabeth Hudson „Katy Perry” „Unconditionally” obróci wszystkie fotele trenerskie. To właśnie tę uczestniczkę Edyta Górniak nazwie muzycznym geniuszem, a Baron, doświadczony saksofonista, zaoferuje jej wymianę stroików. Co jeszcze czeka na widzów?

Szczekanie, gwizdanie - czym jeszcze zaskoczą trenerzy?

Trenerzy postanowią uruchomić każdą tajną broń, by zgarnąć wyjątkowe głosy do swojej drużyny. Edyta Górniak zaoferuje najlepsze przytulanie, Dawid Kwiatkowski będzie szukał podobieństwa między kwiecistą opaską jednej z uczestniczek i swoim nazwiskiem, a Tomson, by wkupić się w łaski Zuzanny Janik, zdradzi, że przez dwa lata uczył się grać na klarnecie. Tylko w tym odcinku wyjątkowe talenty zaprezentują nie tylko dzieci, ale i trenerzy. Zobaczymy między innymi, jak Edyta Górniak będzie naśladować głos piszczącego szczeniaka. Jak jej to wyjdzie? Przekonamy się wkrótce.

„The Voice Kids” - o programie

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Sing Off” oraz „Finału”. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie „Bitew” uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Jak informują twórcy programu, aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda „Bitwa” wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu „Sing Off”, w którym trenerzy wybiorą finalistów. W „Finale” zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie „Najlepszym głosem w Polsce” zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS-owego.

W pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiadają: wokaliści Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski oraz Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „The Voice of Poland” - więcej tutaj) i Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „The Voice of Poland”). Towarzyszy im Adam Zdrójkowski - aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
 
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar


„The Voice Kids” - emisja w soboty (od 6 stycznia 2018 roku) o 20:05 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...