reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Water Planet HD w ofercie Multimediów Polska

dodano: 2018-01-08 14:26 | aktualizacja: 2018-01-08 14:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Multimedia Polska

Water Planet HD Od stycznia 2018 roku oferta telewizyjna sieci Multimedia Polska powiększyła się o nowy kanał skierowany do pasjonatów wodnego świata - Water Planet HD. Stacja znajduje się w pakietach telewizyjnych: SuperBox i MaxBox na pozycji 76.

Water Planet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Water Planet to wyjątkowy kanał telewizyjny utworzony z inspiracji ogromnym znaczeniem wody dla środowiska i wszystkich mieszkańców Ziemi. Kanał jest szeroko poświęcony zagadnieniom związanym ze środowiskiem wodnym. Zabiera widza nie tylko na wyprawy dalekomorskie, obserwację mieszkańców podwodnych głębin - jego misją jest uwrażliwienie na rolę wodnego środowiska i jego ochrona dla dobra człowieka i całego ekosystemu.

Water Planet to kanał dla miłośników podróży, podwodnego życia oraz poznawania innych kultur i historii. Porusza tematy przeznaczone dla fanów aktywnego i zdrowego trybu życia, a także tych, którzy pragną czerpać wiedzę o środowisku. Nadaje 24 godziny, w języku polskim. Kanał należy do Grupy Polcast Media Distribution.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Złącze F Cabelcon samokompresyjne

Specjalne złącze samokompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2,50 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

Konwerter Twin Triax TTW 006

Nowy, podwójny konwerter Triax TTW 006 o wsp. szumów 0,3dB...

69 zł Więcej...
reklama