reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Urszula Dębska ponownie gra w serialu Polsatu

dodano: 2018-01-10 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Pierwsza miłość” Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w telewizji Polsat emitowany jest czternasty sezon serialu obyczajowego „Pierwsza miłość”. Nową serię mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV. W obsadzie tego serialu ponownie pojawiła się aktorka Urszula Dębska.

Polsat „Pierwsza miłość”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W serialu „Pierwsza miłość” ponownie pojawiła się Urszula Dębska. Sabina, postać w  którą wciela się aktorka, wróciła do rodziny i przyjaciół w 2605. odcinku. Bohaterka wyjechała do Londynu na rehabilitację, której musiała się  poddać po postrzale jakiego doznała w Kulczycki Investment. Chcąc powrócić do pełni sprawności fizycznej Sabina wyjechała do kliniki, aby móc znowu chodzić.

W najnowszych odcinkach Sabina przylatuje do Polski, jednak ku zdziwieniu ojca, Karola Wekslera (w tej roli Karol Strasburger, „Familiada” w TVP2 i TVP Rozrywka - więcej tutaj), nie zamierza wracać na stałe... Z informacji jakie przekazała mu Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabułą i ITVN/TVN International - więcej tutaj), Sabina zaczęła w Londynie nowe życie i jest tam szczęśliwa. Poznała mężczyznę - maklera giełdowego, z którym próbuje stworzyć nowe życie. Ojciec dziewczyny nie będzie zadowolony z jej decyzji i za wszelką cenę postara się przekonać ją do zmiany zdania. Niespodziankę dla Sabiny przygotowali również jej przyjaciele, którzy wspierają bohaterkę w powrocie do zdrowia. 

Czy Karolowi uda się nakłonić Sabinę do powrotu do Polski na stałe? O tym przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat
Karol Strasburger, Urszula Dębska i Grażyna Wolszczak w serialu „Pierwsza miłość”, foto: ATM Grupa/Cyfrowy Polsat

„Pierwsza miłość” - sezon 14., emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w telewizji Polsat. Serial ten mogą również oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

159 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX 410

Najtańszy dekoder cyfrowy HDTV marki Opticum do współpracy z kartami...

129 zł Więcej...

Miernik Deviser S30 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 z pomiarem PWR,...

650 zł Więcej...
reklama