reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Porzucony według Harlana Cobena” w Zoom TV

dodano: 2018-01-11 12:32 | aktualizacja: 2018-01-11 13:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: Zoom TV

Wojna imperiów Zoom TV W tygodniu 27 stycznia - 2 lutego 2018 roku Grupa Kino Polska zaprasza na premierę w telewizji naziemnej świetnego serialu kryminalnego „Porzucony według Harlana Cobena” w Zoom TV. To kryminalny majstersztyk, do którego scenariusz tworzył sam Harlan Coben, jeden z najpopularniejszych autorów thrillerów na świecie. 

Wojna imperiów Zoom TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy

„Wojna imperiów”
Barwny i widowiskowy film o bitwie o Jedwabny Szlak. By utrzymać tę strategiczną drogę handlową łączącą Chiny z Europą przed potężnym Tiberiusem chińska armia pod dowództwem dzielnego Huo Ana łączy siły ze zbuntowanym rzymskim legionem Lucjusza. Wielka konfrontacja jest nieukniona… W rolach głównych występują takie gwiazdy światowego kina, jak Adrien Brody, Jackie Chan i John Cusack.
Emisja: sobota, 27 stycznia, godz. 22:10

„A właśnie że tak!”
Daphne Wilder to matka, której miłość rodzicielska nie zna granic. Jest niezwykle dumna ze swoich trzech córek: stabilnej psycholog Maggie, seksownej i lekko traktującej życie Mae oraz czarującej Milly, która działa na mężczyzn jak lep na muchy. Postanawia dobrze wydać za mąż najmłodszą z nich.
Emisja: piątek, 2 lutego, godz. 21:00
 

Seriale

„Porzucony według Harlana Cobena”
Mija 20 lat od zaginięcia Jessiego. W miejscu porwania prowadzone jest inne śledztwo, w sprawie morderstwa prostytutki Anne Green. Zebrany materiał zawiera jednak DNA zaginionego przed laty chłopca. Sprawę prowadzi Danny Kenwood – przyjaciel brata Jessiego, Marka Wellsa, który jest prawnikiem. Do sprawy angażują się również  doktor Pru Crew i prowadzący schronisko dla bezdomnych Slade. Wszyscy związani z rodziną Jessiego muszą się zmierzyć ze sprzecznymi informacjami pojawiającymi się z różnych źródeł, w tym od seryjnego mordercy Jakoba Marosiego. Serial porównywany przez wielu do kultowego „Broadchurch”.
Premiera: środa, 31 stycznia, godz. 21:05 i 22:05 (odc. 1 i 2)
Emisja: każda środa, godz. 21:00

 

Programy dokumentalne

„Pradawne Archiwum X”  – sezon 2
Seria przedstawia i próbuje rozwikłać największe i najbardziej fascynujące zagadki historii, takie jak dodatkowe znaki na obrazie Mona Lisa czy ukrzyżowanie Jezusa. Czołowi światowi badacze analizują dowody, rozmawiają z ekspertami i wykorzystują najnowsze technologie, by zdobyć nowe wskazówki prowadzące do odkrycia największych zagadek ludzkości. 
Premiera: piątek, 2 lutego, godz. 19:00 (sezon 2, odc. 1)

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

110 zł Więcej...

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...
reklama