reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-10-18 - 2018-10-19 - 2018-10-20

Sport w polskiej TV 12.01.2018

dodano: 2018-01-11 16:11 | aktualizacja: 2018-01-12 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Bundesligi: Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium. Transmisje live z WTA World Tour, Sydney tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
CANAL+ Sport 2

09:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
 
Eleven Sports 1

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

01:00 (pt/so) Piłka nożna: Florida Cup: 
PSV Eindhoven – Fluminense FC
Komentarz: Michał Mitrut
 
Eleven Sports 2

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Málaga CF
komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 3

20:45 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Sheffield United – Sheffield Wednesday
komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: La Liga:
Getafe CF – Málaga CF
komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
 
Eurosport 1

06:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Dzień 6

10:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd do kombinacji mężczyzn

12:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorf:
Kwalifikacje

13:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn
 
Eurosport 2

09:15 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków

11:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Dzień 6

13:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Slalom do kombinacji mężczyzn

17:30 Snowboard: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody

21:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, USA:
Zawody
 
Fightklub

04:00 (pt/so) Boks: Gala w Veronie:
Claressa Shields – Tori Nelson
 
Polsat Sport

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn

18:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Espadon Szczecin
 
Polsat Sport Extra

18:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
BK Chimki – Real Madryt

20:45 Rugby: European Champions Cup: 
Bath Rugby – Scarlets
 
Sportklub

20:00 Futsal: Futsal Ekstraklasa: 
Gatta Active Zduńska Wola – FC Toruń
 
TVP Sport

09:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
1/2 finału

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Kosowo

20:10 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata:
Portugalia – Cypr

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Columbus Blue Jackets – Vancouver Canucks

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI LKV388N do max. 50m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Urządzenie pozwala na przesłanie na odległość sygnału...

699 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

239 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/6

Multiswitch Opticum 5/6 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

150 zł Więcej...
reklama