reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2018-09-25 - 2018-09-26 - 2018-09-27

Sport w polskiej TV 13.01.2018

dodano: 2018-01-12 15:39 | aktualizacja: 2018-01-12 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Florida Cup: Barcelona SC – Legia Warszawa. Transmisja live z WTA World Tour Sydney tylko w TVP Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Chelsea FC – Leicester City
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Everton FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

01:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Lia NBA:
Washington Wizards – Brooklyn Nets
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Hubert Radke
 
CANAL+ Sport 2

11:00 Golf: PGA European Tour, Ekurhuleni:
3. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfB Stuttgart – Hertha BSC
Komentarz: Leszek Orłowski, Filip Surma
 
Eleven Sports 1

13:00 Piłka nożna: La Liga:
Girona FC – UD Las Palmas
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

16:15 Piłka nożna: La Liga:
Real Madryt – Villarreal CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała

18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk - FC Schalke 04
Komentarz: Patryk Mirosławski, Dominik Guziak

20:45 Piłka nożna: La Liga:
Deportivo La Coruña – Valencia CF
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Championship:
Cardiff City – Sunderland AFC 
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Werder Brema - TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak

18:30 Piłka nożna: La Liga:
SD Eibar – Atlético Madryt
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: Florida Cup:
Barcelona SC – Legia Warszawa
Komentarz: Mateusz Święcicki, Tomasz Ćwiąkała
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Championship:
Middlesbrough FC – Fulham FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

19:00 Piłka nożna: Florida Cup:
Rangers FC – SC Corinthians
Komentarz: Michał Mitrut 

22:40 Futbol amerykański: Liga NFL: 
Philadelphia Eagles – Atlanta Falcons
 
Eleven Sports 4

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt - SC Freiburg
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

20:00 Piłka nożna: Ligue 1:
Montpellier HSC – AS Monaco 
Komentarz: Julian Kowalski, Stefan Białas
 
Eurosport 1

09:00 Tenis: ATP World Tour, Sydney:
Finał

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Bad Kleinkirchheim:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

17:00 Wyścigi samochodowe: FIA Formula E Championship, Marrakesz:
Wyścig
 
Eurosport 2

09:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków

11:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Idre:
Zawody

12:30 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Sprint stylem klasycznym kobiet i mężczyzn

14:15 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

16:00 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Sprint drużynowy

17:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody

21:00 Snowboard: Puchar Świata, Snowmass:
Zawody
 
nSport+

20:30 Siatkówka kobiet: Serie A1:
Unet E-Work Busto Arsizio – Liu Jo Nordmeccanica Modena
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

17:30 Siatkówka mężczyzn: National Super 8s: 
IBB Polonia Londyn – Wessex Volleyball Club

20:00 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: 
ONICO Warszawa – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

20:45 Rugby: European Champions Cup: 
Ospreys – Saracens
 
Polsat Sport News

14:00 Rugby: European Champions Cup: 
Ulster Rugby – La Rochelle
 
Sportklub

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Banvit Basketbol – Pinar Karsiyaka

13:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Tofas – Yesilgiresun Belediyespor

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga TBL: 
Istanbul BBSK – Fenerbahce Dogus
 
TVP 1

14:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Tauplitz/Bad Mitterndorfie:
Konkurs indywidualny

 
TVP Sport

07:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
Finał

09:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - Keiser Maximillian Lauf, Seefeld:
Zawody

17:05 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Czarnogóra

19:00 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Portugalia – Kosowo

21:30 Piłka ręczna mężczyzn: Eliminacje Mistrzostw Świata: 
Polska – Cypr

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Montreal Canadiens – Boston Bruins

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO White

Vu+ ZERO - najnowszy model marki Vu+ na Linuksie z...

415 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...
reklama