reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal i Play wspierają WOŚP

dodano: 2018-01-13 06:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Aspiro AB

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Play po raz kolejny włącza się we wsparcie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP). W tym roku celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Jak można pomóc? Wystarczy jak najdłużej oglądać livestream influencerów. Dodatkowo w ramach akcji można posłuchać specjalnej playlisty w Tidal w sieci Play i zgarnąć bilety na występ Marty Markiewicz „Sarsy” oraz otrzymać możliwość rozmowy z piosenkarką. - Dołącz do teamu #PlayDlaWOŚP i pomagaj tak jak lubisz - czytamy w komunikacie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 13 stycznia 2018 roku na stronie  specjalnej stronie internetowej (przejdź na stronę) od godziny 20:00 rusza livestream drużyny influencerów Play dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który potrwa 24 godziny. Każdy z internautów będzie miał okazję pomóc w zbiórce. Jak? Wystarczy oglądać livestream youtuberów - im dłużej, tym więcej pieniędzy Play przekaże dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (więcej tutaj).

Ponadto specjalnie na potrzeby akcji została stworzona dedykowana playlista na Tidal Play dla WOŚP. Za jej przygotowanie odpowiadają polscy influencerzy: Hej Łobuzy, Piotr Ogiński (Kocham Gotować), Wujaszek i Ciocia Liestyle, Remigiusz Wierzgoń „Rezigiusz”, Mówiąc Inaczej, loveandgreatshoe, Damian Ziaja „Nervarien”, Piotr Skowyrski „Izak”, MKRR, Tomasz Działowy „Gimper”, Adam Zimmermann „Naruciak”, Łukasz Samoń „Mandzio” oraz Maciej Dąbrowski (z kanału Z Dupy). Słuchając playlisty w Tidal w sieci Play można było ponadto wygrać bilety na występ Marty Markiewicz „Sarsy” oraz otrzymać możliwość rozmowy z piosenkarką.

- Tidal to globalny serwis stremingowy z najwyższą jakością dźwięku, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy - między innymi Alicię Keys, Beyonce Knowles oraz White Stripes. Tidal dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 50 milionów pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych - czytamy w komunikacie (więcej tutaj).
 
Tidal i Play wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB
Tidal i Play wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na zdjęciu m.in. Maciej Łagodziński, Jerzy Owsiak i Barbara Kurdej-Szatan, foto: Aspiro AB

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox ONE Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 190 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...