reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Prawdziwe zatrzęsienie talentów

dodano: 2018-01-12 23:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 13 stycznia br. o godz. 20:05 na antenie TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowane zostaną odcinki piąty i szósty programu „The Voice Kids”. Dawid Kwiatkowski, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson” chcą być przytulani przez Edytę Górniak. Kto komplementował Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale; „W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat) na planie „The Voice Kids”? Przed kim Edyta Górniak padła na kolana?

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Allan Krupa w „The Voice Kids”?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, pojawił się niespodziewanie na planie programu „The Voice Kids” (więcej tutaj). Po tym, jak został wywołany przez Edytę Górniak na scenę, by przekonać Michalinę Włodarczyk do dołączenia do drużyny swojej mamy, zdradził kilka interesujących faktów na temat piosenkarki.

- Lubisz krówki? - dopytywał uczestniczkę. - Dobrze trafiłaś, mama umie wyłudzać krówki od fanów - dodał.


Po chwili dodał wskazując na chłopaków z zespołu Afromental:

- Nie idź do nich, oni jedzą same sałatki!


Jak się jednak okazało urok Allana nie przekonał Michaliny, bo ta zdecydowała się pójść do drużyny Tomsona i Barona. 

Przed kim Edyta Górniak padła na kolana?

Natalia Zastępa to 14-letnia wokalistka, która w „The Voice Kids” zaprezentowała przebojową wersję piosenki „Titanium”. Swoim wykonaniem zachwyciła cały skład trenerski, a szczególnie Edytę Górniak, która nie kryła zaskoczenia.

- Jak to jest możliwe, że ty masz takie mięso w głosie? Tak osadzony wokal, tak pewny. I masz jeszcze dużą skalę! To nie jest tak, że jesteś tylko altem. Niesamowite po prostu

- skomentowała.


Walka o tę uczestniczkę była naprawdę zacięta, ale ostatecznie Natalia zdecydowała się dołączyć do drużyny Edyty Górniak. Trenerka nie kryła zaskoczenia, bo decyzja nastolatki dosłownie powaliła ją na kolana. Czy to oznacza, że Edycie Górniak rośnie konkurencja?

Kto komplementował Barbarę Kurdej-Szatan na planie „The Voice Kids”?

Za nami kolejne „Przesłuchania w ciemno”. Z tego odcinka na pewno zapamiętamy 13-letniego Bartłomieja Peszuka, który gra na keyboardzie, a każdą wolną chwilę poświęca... dziewczynom. Jak sam przyznaje:

- Nie wiem, jak to się dzieje, ale jestem lubiany przez płeć piękną. Po prostu rozumiem kobiecy język. Staram się być sobą, być dla nich miły, doradzać im i jakoś to wychodzi.


Jak się okazuje grono fanek Bartłomieja rośnie z dnia na dzień, a wśród nich znalazła się nawet Barbara Kurdej-Szatan.

- Jeszcze nie miałem okazji powiedzieć, ale dzisiaj wygląda pani kwitnąco

- komplementował prowadzącą program.


Co na to mąż Barbary Kurdej-Szatan? 

Trenerzy upodabniają się do dzieci?

Ostatnie „Przesłuchania w ciemno” podbiły serca widzów i pokazały, co trenerzy potrafią zrobić, by mieć w swojej drużynie najlepsze głosy. W minionym odcinku pizza, słodkie krówki i wymiana garderoby, nie zdały w 100 procentach egzaminu, dlatego w tym tygodniu trenerzy zmienili taktykę i postawili na swoje podobieństwa do uczestników. Tomson, by wkupić się w łaski Zuzanny Janik - znakomitej klarnecistki, zdradził, że przez dwa lata uczył się grać na klarnecie, Dawid Kwiatkowski szukał podobieństwa między kwiecistą opaską Michaliny Włodarczyk i swoim nazwiskiem, a Edyta Górniak przekupywała Bartka Peszuka biciem serca w jednym rytmie. Co jeszcze trenerzy są w stanie zrobić, by zgarnąć upragnione wokale?

Edyta Górniak udaje psa na planie „The Voice Kids”

W ostatnim odcinku „The Voice Kids” swoje talenty postanowili zaprezentować nie tylko uczestnicy, ale i trenerzy. Edyta Górniak naśladowała głos piszczącego szczeniaka.

Recytujący piłkarz i wizażystka jeżdżąca na quadach - uczestnicy pokazują swoje pasje w „The Voice Kids”

Program „The Voice Kids” jest najlepszym dowodem na to, że w Polsce nie brakuje niezwykle utalentowanych dzieciaków. Oprócz znakomitych głosów mogą pochwalić się również wieloma innymi zdolnościami. Doskonałym tego przykładem jest Julia Wasielewska - przyszła aktorka i uzdolniona wizażystka jeżdżąca na quadach, Kamil Kilian - recytujący pianista, który kocha piłkę nożną, czy Natalia Zastępa, 14-letnia piosenkarka i utalentowana młoda wiolonczelistka, ale także miłośniczka sportu, grająca na pozycji napastnika. Ta ambitna uczestniczka w wolnym czasie również udziela się jako wolontariuszka i prowadzi zajęcia dla osób z chorobą Alzheimera. Jesteście ciekawi jakie jeszcze diamenty pojawią się w kolejnych odcinkach „The Voice Kids”?

Niezwykła Zuzanna Janik

Zuzanna Janik to rozśpiewana i utalentowana klarnecistka, która pojawiła się w ostatnim odcinku „The Voice Kids”. Dziewczynka zaczarowała publiczność w studio wykonując „Unconditionally” Katheryn Elizabeth Hudson „Katy Perry” i doprowadziła do zaciętej walki pomiędzy trenerami.

- Ty grasz na klarnecie, ja na saksofonie, wymienimy się stroikami

- zaproponował Baron.


Z kolei Edyta Górniak stwierdziła, że Zuzanna zmieniła poziom tej edycji.

- Słuchałam różnych występów w „The Voice Kids” i zastanawiałam się, czy my się w jakiś sposób wyróżnimy. I ty jesteś gwarancją na to, że tak

- powiedziała Edyta Górniak.


Choć siła argumentu Edyty Górniak była naprawdę duża, to jednak uczestniczka postanowiła dołączyć do teamu Dawida.

Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron chcą być przytulani przez Edytę Górniak!

Edyta Górniak, jako jedyna kobieta w składzie trenerskim programu „The Voice Kids” walczy jak lwica o pozyskanie najlepszych głosów do swojej drużyny. Nie traci przy tym swej kobiecej delikatności i muzycznej wrażliwości. Chcąc przekonać Natalię Święczkowską, by wspólnie z nią kontynuowała przygodę w programie, obiecała, że będzie przytulać ją podczas prób. Na taką deklarację męska część składu trenerskiego zareagowała z wielkim entuzjazmem.

- Czy my też możemy przyjść na te próby?

- dopytywali.


Jak się później okazało Natalii nie przekonała propozycja Edyty Górniak i postanowiła dołączyć do drużyny chłopaków.

Prawdziwe zatrzęsienie talentów

Czerwone przyciski w gotowości, trenerzy w fotelach, band Krzysztofa Pszony powoli rozgrzewa się do gry, a dzieciaki z niecierpliwością czekają na swoje występy. Widzowie znów obejrzą kolejne występy młodych wokalistów. Zapnijcie pasy, bo szykuje się prawdziwa jazda bez trzymanki - przed nami odcinki 5. i 6. „The Voice Kids”.

Talenty nie z tej ziemi

To, że w programie „The Voice Kids” pojawiają się niesamowicie uzdolnione dzieciaki jest już niemal tak oczywiste, jak to, że Ziemia kręci się wokół Słońca. Nie inaczej będzie w najbliższym odcinku, ponieważ szykuje się prawdziwe zatrzęsienie talentów. Swoich sił spróbuje m.in. 13-letnia Julia, wiolonczelistka i wielbicielka piosenek Robyn Rihanny Fenty, oraz nastoletni Michał, nieśmiały pasjonat gier komputerowych. Jego największym atutem okażą się nieprawdopodobnie wysokie falsety, którymi zaczaruje publiczność zgromadzoną w studio.

Na scenie zobaczymy również Krystiana, młodego multiinstrumentalistę, który w wolnych chwilach pełni funkcję obrońcy nie tylko w meczach piłki nożnej, ale i w domu. Ten empatyczny chłopiec od kilku lat pomaga swojej chorej mamie, ale o tym opowie już sam w programie. Czy jego niezwykła wrażliwość  sprawi, że trenerzy obrócą swoje fotele?

Widzowie zobaczą także 11-letnią Oliwkę, której bajkowy głos i magiczne wykonanie piosenki „Mam tę moc” sprawi, że wszyscy trenerzy bardzo szybko nacisną czerwone przyciski. W tym samym odcinku „The Voice Kids” pojawi się 12-letnia Roksana, która zaskoczy trenerów przepięknym wykonaniem piosenki Beyoncé Knowles „Halo”. O tę uczestniczkę walka będzie zacięta, a Dawid Kwiatkowski będzie wróżył jej finał. Co jeszcze czeka na widzów?

Czwórka trenerów zrobi wszystko, żeby to właśnie w ich drużynie znalazł się najlepszy dziecięcy głos. Walka na argumenty będzie ogromna. W tym ruch pójdą wspólne występy, zaproszenia na pizzę, a także specjalne strategie w naciskaniu czerwonych guzików. By uśpić czujność swoich przeciwników, Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, Tomson i Baron będą odwracać się w ostatnich sekundach. Ale czy taka taktyka okaże się skuteczna i uda im się zgarnąć młodych wokalistów do swojej drużyny? O tym przekonamy się już wkrótce.

„The Voice Kids” - o programie

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Sing Off” oraz „Finału”. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie „Bitew” uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Jak informują twórcy programu, aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda „Bitwa” wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu „Sing Off”, w którym trenerzy wybiorą finalistów. W „Finale” zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie „Najlepszym głosem w Polsce” zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS-owego.

W pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiadają: wokaliści Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski oraz Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „The Voice of Poland” - więcej tutaj) i Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „The Voice of Poland”). Towarzyszy im Adam Zdrójkowski - aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
 
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Edyta Górniak w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP


„The Voice Kids” - emisja w soboty o 20:05 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

249 zł Więcej...