reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szkoła filmowa” 3 od 18.01 w TVN Fabuła

dodano: 2018-01-17 18:40
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN Fabuła „Szkoła filmowa” W czwartek, 18 stycznia br. o godz. 11:00 w kanale TVN Fabuła wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek trzeciego sezonu programu „Szkoła filmowa” (znanego także widzom ITVN/TVN International Extra). Jego gospodynią jest Kinga Burzyńska, znana z emitowanej w TVN i ITVN (TVN International) audycji „Dzień dobry TVN”.

TVN Fabuła „Szkoła filmowa”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Szkoła filmowa” to zapis niezwykłych rozmów, w trakcie których artyści opowiadają o kulisach swojej pracy, wspomnieniach z planów filmowych, osobach, które podziwiają i z którymi chcieliby pracować. W programie nie brakuje też wspomnień związanych z czasami, gdy sami uczęszczali do szkół filmowych. Dzięki magicznej atmosferze sali kinowej i klimatowi stworzonemu przez prowadzącą Kingę Burzyńską, widzowie mogą przenieść się w świat srebrnego ekranu i odkryć go z nieznanej dotąd strony.

Dziennikarka Kinga Burzyńska („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj i tutaj) na swoim koncie ma niezliczoną ilość wywiadów. - Gwiazdy nie mają przed nią tajemnic. Tym razem na wprost Kingi Burzyńskiej usiądą największe osobowości polskiego kina i teatru, a prowadząca skutecznie wypyta ich o historie związane z aktorstwem - czytamy w komunikacie.

Gościem pierwszego odcinka trzeciego sezonu programu będzie aktor Andrzej Chyra. Co zdradzi swojej rozmówczyni? W kolejnych odcinkach zobaczymy Jerzego Stuhra, Jowitę Budnik i Wojciecha Pszoniaka (więcej tutaj).

- Tym programem spełniam zawodowe marzenia. Słucham niesamowitych historii i zadaję pytania, na które nie miałam czasu na planach filmowych i we foyer teatrów. Cieszę się, że najwspanialsi artyści maja do mnie zaufanie i przyjmują zaproszenie do naszego programu

- powiedziała Kinga Burzyńska.

 
Kinga Burzyńska i Andrzej Chyra w programie „Szkoła filmowa”, foto: TVN
Kinga Burzyńska i Andrzej Chyra w programie „Szkoła filmowa”, foto: TVN


„Szkoła filmowa” - sezon 3., emisja w czwartki (od 18 stycznia 2018 roku) o 11:00 w TVN Fabuła. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TVN Fabuła i ITVN Extra (TVN International Extra).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 799 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama