reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kossakowski. Wtajemniczenie” od marca na TTV

dodano: 2018-01-19 11:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Kossakowski Wtajemniczenie TTV Wiosną Przemek Kossakowski powróci na antenę TTV z nowym programem. W serii „Kossakowski. Wtajemniczenie” będzie fascynować się tym, co nieznane i skryte na pierwszy rzut oka. Wyruszy w podróż, z której nie ma odwrotu.

Kossakowski Wtajemniczenie TTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Premierowa, telewizyjna seria prowadzącego to krok dalej w poszukiwaniach tajemniczych inicjacji, dawnych rytuałów, niezwykłych uzdrowicieli i szamanów. W czasach, kiedy wszyscy już wszystko widzieli i wszędzie byli, Kossakowski dotrze do miejsc odciętych od świata.

Na własnej skórze sprawdzi skuteczność szamańskich obrzędów i zabiegów medycyny niekonwencjonalnej m.in. z Kolumbii, Peru, Syberii, Mongolii czy Beninu. Dowie się, jakie tajemnice skrywają współczesne praktyki szamańskie i co z tym wspólnego ma np. niedozwolona w Europie, a często stosowana w Amazonii halucynogenna ayahuasca.

Zweryfikuje, jaką moc ma bieganie nago w temperaturze minus 40 stopni po syberyjskiej wiosce. Sprawdzi, jakie jest uzdrawiające działanie krwi wielbłąda czy głowy węża.

PREMIERA: marzec 2018 r. na antenie TTV


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

529 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...