reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TBN Polska w ofercie Orange TV

dodano: 2018-01-23 11:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TBN Polska

TBN Polska Od 23 stycznia br. telewizja TBN Polska jest dostępna w wersji HD dla abonentów Orange TV na kanale 352. To blisko 800 tys. kolejnych gospodarstw domowych, w których można oglądać tę stację, informuje nadawca.

TBN Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi, która od ponad roku nadaje 24 godziny na dobę dla polskojęzycznych widzów. Obecnie dociera do blisko 7,7 mln domostw, informuje nadawca. TBN Polska jest częścią TBN Family of Networks. Tworzą ją 32 stacje, które obejmują swoim zasięgiem ponad 2,4 mld ludzi.
 

Cieszymy się kolejnym sukcesem i wartościową współpracą z Orange, dzięki której w kolejnych 800.000 gospodarstw domowych można oglądać TBN Polska. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że każdy komu bliskie są wartości rodzinne i chrześcijańskie, znajdzie na naszej antenie wiele inspirujących propozycji

– mówi Maria Przybylska, Public Relations Manager w TBN Polska.

Oferta programowa TBN Polska jest skierowana do wszystkich członków rodziny. Pasma tematyczne są przygotowywane z dużą starannością, tak by zarówno najmłodsi widzowie, młodzież, jak i dorośli znaleźli tu swoje ulubione programy. Widzowie mogą liczyć na niebanalną rozrywkę, premiery filmowe, bloki tematyczne dla dzieci, młodzieży i rodziców, a także pozycje programowe związane z podróżami, wiarą i rozwojem osobistym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier -9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2021

10 zł Więcej...

LNB Octo Fuba DEK 817 LTE

Markowy konwerter 8-wyjściowy Fuba to najwyższej jakości urządzenia tego typu...

265 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...