reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Statek Cartoon Network wkrótce wypłynie w rejs

dodano: 2018-01-29 00:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Time Warner/satkurier.pl

Cartoon Network Oceanic Group statek łódź pojazd maszyna Cartoon Network Wave Po raz pierwszy w historii bohaterowie kreskówek wypłyną na morze swoim własnym statkiem - Cartoon Network Wave. Jego powstanie będzie wynikiem podpisanej 25 stycznia br.umowy partnerskiej pomiędzy Oceanic Group, firmą zarządzającą rejsami turystycznymi w regionie Azji i Pacyfiku, oraz Turnerem (Time Warner), stojącym za Cartoon Network. Na pokładzie będą dostępne atrakcje inspirowane serialami stacji, takimi jak „Pora na przygodę”, „Ben 10” (także w kanale Puls 2), „Atomówki” (także w kanale Puls 2) czy „Między nami, misiami”.

Cartoon Network Oceanic Group statek łódź pojazd maszyna Cartoon Network Wave


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Cartoon Network Wave wypłynie w swój dziewiczy rejs z portu w Singapurze pod koniec tego roku. Jedenastopokładowy, mogący pomieścić dwa tysiące gości statek będzie prawdziwym rajem dla fanów kreskówek. Pasażerowie będą mogli dołączyć do bohaterów swoich ulubionych seriali Cartoon Network i skorzystać z atrakcji, jakie zaoferują pierwsze w historii kreskówkowe wakacje na morzu.

Jak informuje nadawca, Cartoon Network „patronuje” już wielu restauracjom, parkom rozrywki, parkom wodnym, a nawet samolotom i pociągom. To jednak pierwszy przypadek, kiedy markowej transformacji zostanie poddany statek rejsowy. Na pokładzie będzie dostępnych wiele atrakcji inspirowanych najpopularniejszymi serialami stacji, takimi jak „Pora na przygodę” (więcej tutaj), „Ben 10” (emisja także w kanale Puls 2 - więcej tutaj), „Atomówki” (emisja także w kanale Puls 2 - więcej tutaj) czy „Między nami, misiami” (więcej tutaj). Cartoon Network Wave zostanie zadokowany w Singapore Cruise Centre, skąd wypłynie do trzynastu popularnych lokacji w regionie Azji i Pacyfiku, takich jak Malezja, Tajlandia, Chiny, Tajwan, Korea Południowa, Australia i Japonia. Terminarz rejsów zostanie ogłoszony w ciągu najbliższych miesięcy.

- Turner zawsze poszukuje nowych sposobów na „ożywienie” naszych bohaterów. Cartoon Network Wave będzie ich domem na morzu. Statek daje nam możliwość zaoferowania fanom zupełnie nowego, unikalnego rodzaju atrakcji. Bardzo cieszy nas to, że wspólnie z Oceanic Group robimy coś po raz pierwszy w historii

- mówi Ricky Ow, prezes Turner Asia Pacific.


Rezerwacja biletów rozpocznie się w najbliższych miesiącach. Szczegóły i terminarz będą dostępne na stronie internetowej Cartoon Network Wave (przejdź na stronę). Wkrótce zostaną również uruchomione oficjalne kanały na Facebooku i Instagramie, gdzie będzie można śledzić najnowsze informacje o rejsie.
 
Cartoon Network Wave: Pierwszy w historii rejs z bohaterami kreskówek, foto: Time Warner
Cartoon Network Wave: Pierwszy w historii rejs z bohaterami kreskówek, foto: Time Warner

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Płyty - kino - gadżety


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Obejma kominowa mocna pojedyncza E863A - 5m

mocny uchwyt - obejma 5m na komin z pojedynczą opaską...

119 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

79 zł Więcej...