reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP1: „Mock” w Teatrze Telewizji

dodano: 2018-01-29 05:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji Po raz pierwszy w Teatrze Telewizji pojawi się kultowa proza Marka Krajewskiego. Spektakl „Mock” to opowieść o początkach kariery bohatera słynnej serii kryminalnej - detektywa Eberharda Mocka, w reżyserii nagrodzonego w 2015 roku Złotym Orłem Łukasza Palkowskiego. Premiera spektaklu odbędzie się w poniedziałek, 29 stycznia 2018 roku o godz. 20:25 w TVP1.

TVP1 TVP 1 Jedynka TVP2 TVP 2 Dwójka TVP Polonia TVP Kultura Teatr Telewizji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Mock“ koncentruje się na politycznej prowokacji - niejednoznaczne i krwawe morderstwo, a potem ospale toczące się śledztwo zostają wykorzystane do wzburzenia opinii społecznej. Podoficer Mock, którego przyszłość w policji wisi na włosku decyduje się na „zdalnie sterowane“ śledztwo - może ono równie dobrze ocalić jego karierę jak i doprowadzić ją do ostatecznego upadku. Spotęgowane przez liczne zwroty akcji stałe napięcie nie pozwala przejść wobec tej historii obojętnie. 

W tytułową rolę oficera policji wciela się Szymon Warszawski („Bogowie”, „Najlepszy”, „Belfer”). Towarzyszą mu m.in. Agnieszka Żulewska w roli Charlotty („Demon”, „Konwój”) oraz Marcel Sabat w roli Poelziga („Kamienie na szaniec”, „Komisja morderstw”). 

- Autor powieści w sposób mistrzowski maluje realia przedwojennego Wrocławia, z jego politycznymi i społecznymi antagonizmami i klimatem. Dla jego wiernego odwzorowania spektakl zrealizowano w naturalnych wnętrzach, m.in. wrocławskiej Hali Stulecia. Reżyser Łukasz Palkowski, twórca m.in. wielokrotnie nagradzanego filmu „Bogowie”, debiutuje tym przedstawieniem na deskach Teatru Telewizji. Gorąco polecamy! - zachęca nadawca (więcej tutaj i tutaj).

„Mock” - emisja w poniedziałek, 29 stycznia 2018 roku o 20:25 w Teatrze Telewizji w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...