reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Najśmieszniejsi” - kabaretowa nowość w TV Puls

dodano: 2018-01-30 23:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Puls/satkurier.pl

TV Puls „Najśmieszniejsi” Czego jeszcze nie wiemy o kabarecie Ani Mru Mru, jakie tajemnice skrywają Raki, co na swój jubileusz pokaże kabaret OT.TO, czym zaskoczy nas Grupa MoCarta, gdzie tkwi klucz do sukcesu Kabaretu pod Wyrwigroszem? Wiosną br. TV Puls zaprasza na premierę nowego programu „Najśmieszniejsi”, w którym widzowie obejrzą skecze w wykonaniu artystów kabaretowych, a także poznają swoich idoli od nieznanej dotąd strony. Spotkania poprowadzą: Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel, Robert Górski („Ucho Prezesa” w WP) i Jarosław Marek Sobański.

TV Puls „Najśmieszniejsi”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wszyscy znamy polskie kabarety i ich najlepsze skecze, natomiast niewiele wiemy o samych artystach - ich życiu prywatnym, dzieciństwie i młodości, pasjach, największych osobistych sukcesach, sposobie pracy czy inspiracjach. Jak zapowiada nadawca, tego właśnie jako pierwsi dowiedzą się widzowie TV Puls, oglądając program „Najśmieszniejsi”. Zaproszeni do studia TV Puls artyści sceny kabaretowej pokażą się od nieznanej dotąd strony. Będzie intrygująco oraz zabawnie - w programie poznamy tajemnice gwiazd polskiego kabaretu oraz zobaczymy ich najlepsze, kultowe skecze, które bawią całą Polskę. Program „Najśmieszniejsi” gwarantuje doskonałą rozrywkę widzom: zarówno tym zgromadzonym  w studiu TV Puls jak i przed telewizorami. Każdy odcinek trwa 44 minuty i składa się z występów na scenie z najlepszymi skeczami oraz lekko żartobliwej rozmowy z bohaterami odcinka. A wszystko przy udziale publiczności.

W pierwszych czterech odcinkach Robert Górski („Ucho Prezesa” w WP - więcej tutaj) sprowokuje członków Kabaretu Ani Mru Mru do zwierzeń przy pomocy wybranych haseł. Będzie więc m.in. opowieść o ich początkach i debiucie w telewizji, co oznaczają dla nich słowa „Ryjek” i „Złote koryto” (więcej tutaj). Zobaczymy kultowe skecze jak: „Chińska restauracja”, „Supermarket”, „Tofik”, „Romek brzuchomówca” i wiele innych.

Górny Śląsk to węgiel, kluski z roladą i modrą kapustą oraz Kabaret Rak. Oni nigdy się nie zestarzeją i zawsze będą znakiem firmowym słynnego śląskiego poczucia humoru. Prowadząca odcinek Joanna Bartel wypyta Raki o ich dzieciństwo, blaski i cienie pracy na scenie, występy dla Polonii, zabawne ciekawostki o Górnym Śląsku a także o serial „Święta wojna” (emisja w TVS - więcej tutaj), który przyniósł ogromną popularność Krzysztofowi Hanke z Raków i Joannie Bartel. Artyści zaprezentują też swoje sztandarowe skecze jak: „Szukamy nowego zawodu”, „Rozmowa o dzieciach”, „Mój idol” czy „Życie po 40-ce”. To jedyna okazja, aby zobaczyć Joannę Bartel i Krzysztofa Hanke w wokalno-tanecznym duecie,

Katarzyna Pakosińska z Grupą MoCarta wykona „Arię ze śmiechem”. Dowiemy się m.in., dlaczego Michał Sikorski ma ksywę Mądruś, a Filipa Jaślara nie kochają szybkie samochody i motory. Posłuchamy anegdot o przyjaźniach: z Włodzimierzem Korczem, Arturem Andrusem („Szkło kontaktowe” w TVN24 - więcej tutaj), Piotrem Bałtroczykiem, a także wspomnienia o Zbigniewie Wodeckim. Wśród skeczy pojawi się m.in. „Michael Jackson”, scenka „Beatlesi”, „Mocarciątka” czy „Frak rap”.

W „Najśmieszniejszych” wystąpią także członkowie Kabaretu pod Wyrwigroszem. Jarosław Marek Sobański z kabaretu Zachodni wypyta ich o najzabawniejsze momenty w karierze, dowiemy się o nietypowych prywatnych pasjach Łukasza Rybarskiego, a Beata Rybarska opowie o blaskach i cieniach pracy z własnym współmałżonkiem. Na scenie - najlepsze skecze kabaretu: legendarni „Kresowiacy”, piosenka „Po co nam drzewa” i „Kredyty frankowe” oraz premierowe wykonanie monologu Łukasza Rybarskiego.

Pierwszy sezon cyklu zakończy Kabaret OT.TO, który zaprezentuje widzom TV Puls jubileuszowy koncert z okazji 30-lecia działalności. Będzie muzycznie, zabawnie i z sentymentem. Grupa OT.TO wykona swoje największe przeboje jak „Zasmażka”, „Śliczna higieniczna”, czy „Gdybyśmy byli samochodami”, a akompaniować im będzie zespół Browars Brothers Band.
 
Waldemar Wilkołek, Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Robert Górski w programie „Najśmieszniejsi”, foto: Paweł Tymiński
Waldemar Wilkołek, Michał Wójcik, Marcin Wójcik i Robert Górski w programie „Najśmieszniejsi”, foto: Paweł Tymiński


„Najśmieszniejsi” - premiera wiosną 2018 roku w TV Puls.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...