reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Edyta Sadowska szefem pionu programowego nc+

dodano: 2018-02-05 17:08
autor: Jerzy Kruczek | źródło: nc+

Edyta Sadowska Edyta Sadowska została mianowana szefem pionu programowego nc+. Będzie odpowiadała m.in. za strategię programową nc+, rozwój kanałów własnych, lokalne produkcje, kanały zewnętrzne, a także strategiczne partnerstwa biznesowe. Edyta Sadowska dołączy do nc+ dnia 6 marca br.

Canal+ siedziba nc+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Oferta programowa nc+ to kluczowy obszar naszej działalności w kontekście coraz bardziej konkurencyjnego rynku. Rola Szefa Pionu Programowego ma absolutnie kluczowe znaczenie w ramach naszego kierownictwa najwyższego szczebla. Zadania Edyty skupią się na zapewnieniu silnej współpracy, szczególnie z naszymi spółkami matkami oraz akcjonariuszami, Grupą Canal+ i TVN, tak aby móc wykorzystać nasze międzynarodowe doświadczenie, a także z najważniejszymi graczami na rynku polskim. Wierzę, że doświadczenie i charyzma Edyty pomogą nam nadal z sukcesami zapewniać naszym klientom najlepszą rozrywkę i innowacyjne treści w najwyższej możliwej jakości i formie

– powiedział Manuel Rougeron, prezes zarządu i dyrektor generalny nc+.

nc+ to dobrze prosperująca firma. To znakomite produkcje telewizyjne i kinowe, które często wyznaczają nowe trendy, najnowsze technologie, a także szeroka platforma dystrybucyjna... Prywatnie jestem wierną fanką „Belfra”, dlatego ucieszyłam się z propozycji nc+, natomiast zawodowo jest to wyzwanie, na które czekałam

– powiedziała Edyta Sadowska.

Edyta Sadowska wnosi do nc+ wiele lat doświadczenia na wysokich stanowiskach kierowniczych, zdobytego w dużych organizacjach – ostatnio w Ringier Axel Springer, gdzie zajmowała stanowisko prezesa. Sprawdziła się jako wizjonerka i liderka, zarządzając zmianą, poprawiając wyniki oraz utrzymując wzrost organizacji, czytamy w komunikacie prasowym.
 
Edyta Sadowska - szef pionu programowego nc+ od 6.03.2018 r.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Wskaźnik Red Eagle Sat Finder SF-200

Wskaźnik satelitarny z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym i podświetleniem. Pomiar wyrażony procentowo....

59 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 299 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2020 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2020 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama