reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Studio Pjongczang 2018” w Polsacie Sport News

dodano: 2018-02-07 01:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

zimowe igrzyska olimpijskie olimpiada Pjongczang 2018 „Studio Pjongczang 2018” to magazyn olimpijski, który na antenie stacji Polsat Sport News zadebiutuje w czwartek, 8 lutego br. o godz. 18:00, czyli w przededniu rozpoczęcia XXII zimowych igrzysk olimpijskich. Codzienny program na żywo kanał będzie pokazywał do końca zmagań na arenach sportowych w Korei Południowej. Powtórki audycji zobaczą widzowie stacji Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W godzinnym magazynie widzowie zobaczą wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejnych dni igrzysk oraz będą mogli śledzić występy polskich reprezentantów. Podczas programu gospodarze będą łączyć się na żywo z Pjongczang z członkami naszej ekipy: zawodnikami i trenerami. W studiu analizy i komentarze do bieżących wydarzeń przedstawią zaproszeni goście - olimpijczycy, gwiazdy sportu i estrady oraz dziennikarze. Wśród nich zobaczymy m.in. Józefa Łuszczka, Erwinę Ryś-Ferens, Andrzeja Persona, Olafa Lubaszenkę czy Mateusza Ligockiego. W piątek, 9 lutego br., w dniu otwarcia XXIII zimowych igrzysk olimpijskich, w studio pojawi się m.in. ambasador Republiki Korei Południowej w Polsce Sung-joo Choi.

Magazyn poprowadzą Paulina Chylewska („Wydarzenia: Sport” w kanałach Super Polsat, Polsat News i Polsat News 2 - więcej tutaj; „Sport” w kanałach Polsat, Polsat 1 i Polsat 2 - więcej tutaj), Jerzy Mielewski („7. strefa” w kanałach TV4, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News - więcej tutaj; „The Brain. Genialny umysł” w kanałach Super Polsat i Polsat Play - więcej tutaj), Przemysław Iwańczyk i Marek Jóźwik. Wydawcami programu będą Bartosz Heller i Piotr Kuczkowski. „Studio Pjongczang 2018” będzie aktywne w sieci poprzez stronę polsatsport.pl, na której znajdą się dodatkowe materiały redakcyjne.

Powtórki programu będzie można zobaczyć codziennie zarówno w Polsacie Sport, jak i w Polsacie Sport Extra.

Dodajmy, iż transmisje z olimpiady będzie można oglądać w kanałach TVP1, TVP2 (więcej tutaj), Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 (więcej tutaj).
 
„Studio Pjongczang 2018”poprowadzi Paulina Chylewska. Na zdjęciu prezenterka i tancerz Jacek Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat
„Studio Pjongczang 2018”poprowadzi Paulina Chylewska. Na zdjęciu prezenterka i tancerz Jacek Jeschke w programie „Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami”, foto: Krzysztof Opaliński/Cyfrowy Polsat


Plan emisji:

Codziennie (od 8 lutego)

18:00 „Studio Pjongczang 2018” - magazyn, Polsat Sport News

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

290 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

730 zł Więcej...
reklama