reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

90. gala wręczenia Oscarów® w otwartym paśmie Canal+

dodano: 2018-02-07 13:31 | aktualizacja: 2018-02-07 14:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: nc+

Canal+ Oscar Canal+ wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® jako jedyna telewizja w Polsce. Transmisja na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca i będzie otwarta dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Studio oscarowe poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

90 Oscars


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jest taka noc w roku, na którą czekają wszyscy fani kina. Tegoroczną, 90. ceremonię wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej® będzie można ponownie obejrzeć w Canal+. Transmisja rozpocznie się o godz. 2:00 w nocy z 4 na 5 marca, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o godz. 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.

Oba wydarzenia będą dostępne w ramach otwartego pasma dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień Canal+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

Studio oscarowe Canal+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, którego gospodarzami będą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

90. galę wręczenia Oscarów® poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.
 
90. galę wręczenia Oscarów® poprowadzi Jimmy Kimmel

Gala Oscarowa® na żywo tylko w Canal+. Noc 4/5 marca. 
W otwartym paśmie dla wszystkich abonentów nc+ i wybranych operatorów kablowych.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik VU+ ZERO Black

VU+ ZERO - najnowszy model firmy VU+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Karta PCIe TBS 6522 combo DVB-S/S2/S2X, DVB-T/T2, DVB-C/C2

Pierwszy na świecie tuner combo do komputera, w którym można...

689 zł Więcej...
reklama