reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Przyjaciółki” 11 od 1.03 w telewizji Polsat

dodano: 2018-02-09 06:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 1 marca br. o godz. 21:10 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek jedenastego sezonu serialu obyczajowego „Przyjaciółki”. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowym sezonie tego serialu?

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Perypetie Patrycji, Ingi, Zuzanny i Anny elektryzują widzów. Co czeka bohaterki w nowych odcinkach? Czy Zuzanna zrzuci maskę perfekcjonistki? Czy Patrycja zapomni o Wiktorze? Z kim Inga ułoży swoje życie? Z jakimi problemami zmierzą się Anna i Paweł? Obok czterech głównych aktorek - Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej („Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj), Małgorzaty Sochy („Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj i tutaj) i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich serialowych partnerów, w jedenastym sezonie zobaczymy nowe twarze - Romę Gąsiorowską, Wojciecha Mecwaldowskiego i Jana Wieczorkowskiego („Na dobre i na złe”). Dwanaście nowych odcinków „Przyjaciółek” od 1 marca br. zagości na antenie telewizji Polsat.

Czy Zuzanna, Anna, Inga i Patrycja mają wszystko pod kontrolą? Z czym jeszcze będą musiały się zmierzyć? Już pierwszy odcinek jedenastego sezonu „Przyjaciółek” dostarczy widzom wielkich emocji. Po raz pierwszy w historii serialu pojawi się mocna kobieca postać, która zrobi poważny wyłom w paczce przyjaciółek.

Zuzanna (w tej roli Anita Sokołowska) znajdzie się na nowym etapie życia i zmierzy się z macierzyństwem. Jak we wszystkim i w tym będzie usiłowała być perfekcyjna. Zaplanuje wszystko co do minuty. Jak wszechwiedząca pani dyrektor poradzi sobie w roli matki? Czy w końcu dowiemy się, kto jest ojcem dziecka Zuzanny? Jan (Marek Bukowski, „Na dobre i na złe”) czy Marek (Radosław Pazura, „Druga szansa” w TVN Fabuła - więcej tutaj)?

Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer) i Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) będą przeżywali zawirowania małżeńskie. A na dodatek odwiedzi ich mama Anny - Halina (Maria Winiarska, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), która wpadnie ze zdecydowanie dłuższą wizytą. Niestety, to będzie wiązało się z ingerowaniem w życie domowników. A rodzinna tajemnica, którą przy okazji pozna Anka, wywróci jej  życie do góry nogami.

Inga (Małgorzata Socha) rzuci się w fascynujący wir randkowania w internecie. Czy będzie rozważna? Pewien tajemniczy mężczyzna również będzie szukał partnerki w ten sam sposób, jednak nie zamieści zdjęcia na portalu randkowym. Od pierwszej wymiany wiadomości, para nawiąże sympatyczną relację. W końcu dojdzie do długo wyczekiwanego spotkania. Kim okaże się nieznajomy?

Patrycja (Joanna Liszowska) kocha Wiktora (Paweł Deląg, „M jak miłość”). Nie jest jednak tajemnicą, że przyjaciółki nie akceptują wybranka jej serca. W dniu ślubu Patrycji dojdzie do potwornej awantury, gdyż  dziewczyny będą degustowane wyborem przyjaciółki. Anna, Inga i Zuzana nie wezmą  udziału w ceremonii. Wtedy pojawi się dawna koleżanka z równoległej klasy - Wika (Roma Gąsiorowska). Wika będzie świadkiem kłótni i przy okazji pozna wszystkie tajemnice przyjaciółek. Jako jedyna zostanie na ślubie Patrycji, a wraz z nią -  tajemniczy mężczyzna, Jakub (Wojciech Mecwaldowski), którego wszyscy biorą za męża Wiki. Czy Wika pogodzi skłócone przyjaciółki?

W jedenastej serii „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz („The Brain. Genialny umysł” w kanałach Super Polsat i Polsat Play - więcej tutaj), Bartłomiej Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Mikołaj Krawczyk, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk („M jak miłość”), Dorota Kolak („M jak miłość”), Marcin Korcz („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj) i Radosław Pazura. W nowych odcinkach do obsady dołączą Roma Gąsiorowska, Wojciech Mecwaldowski i Jan Wieczorkowski oraz powróci Maria Winiarska.

Nowy sezon zadebiutuje 1 marca br. w telewizji Polsat i będzie emitowany przez dwanaście tygodni, w czwartki o godzinie 21:10.

Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio. Reżyserem i operatorem, tak samo jak w poprzednich sezonach, jest Grzegorz Kuczeriszka, a autorkami scenariusza są Beata Pasek i Magdalena Strzałkowska (więcej tutaj).
 
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Roma Gąsiorowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Roma Gąsiorowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Magdalena Stużyńska-Brauer i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Magdalena Stużyńska-Brauer i Małgorzata Socha w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer i Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska-Brauer i Anita Sokołowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


„Przyjaciółki” - sezon 11., emisja w czwartki (od 1 marca 2018 roku) o 21:10 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 5/16 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 5/16 HD rozdziela sygnał niezależnie...

320 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama