reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Pjongczang w TVP: harmonogram startów Polaków

dodano: 2018-02-09 10:40 | aktualizacja: 2018-02-09 11:23
autor: Janusz Sulisz | źródło: sport.tvp.pl

Pjongczang 2018 TVP 62 Polaków zobaczymy podczas rozpoczynających się 9 lutego zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Wszystkie starty biało-czerwonych będzie można zobaczyć na żywo w TVP1, TVP2, sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Pjongczang 2018 TVP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
8 lutego (czwartek)
12:15, skoki narciarskie, sesja treningowa i kwalifikacje na skoczni normalnej M – Kamil Stoch 2., Dawid Kubacki 3., Stefan Hula 9., Maciej Kot 11.
(wszyscy awansowali do sobotniego konkursu)

10 lutego (sobota)
08:15, biegi, bieg łączony 15 km K (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz), TVP 1 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)
11:00, short track, 500 m K (Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), TVP 2 (Bogusław Solecki, Jakub Jaworski)
11:10, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz),TVP 2 (Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 3000 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Luiza Złotkowska, Karolina Bosiek), TVP 2 (Piotr Dębowski)
12:15, biathlon, sprint K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2 (Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi)
12:20, skoki, seria próbna i konkurs na skoczni normalnej M (ew. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Maciej Kot), TVP 1 (Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz)

11 lutego (niedziela)
03:00, narciarstwo alpejskie, zjazd M (Michał Kłusak), TVP 1 (Maciej Bydliński, Janusz Lisiewski)
07:15, biegi, bieg łączony na 30 km M (Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)
08:00, łyżwiarstwo szybkie, 5000 M (Adrian Wielgat), TVP 2 (Piotr Dębowski)
10:50, saneczkarstwo, jedynki M (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz), TVP 2 (Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód)
12:15, biathlon, sprint M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2 (Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi)

12 lutego (poniedziałek)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom gigant K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1 (Maciej Bydliński, Janusz Lisiewski)
11:10, biathlon, bieg pościgowy K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2 (Piotr Sobczynski, Jarosław Idzi) 
11:50, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), TVP 2 (Sławomir Kwiatkowski, Janusz Pochłód)
13:00, biathlon, bieg pościgowy M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2 (Piotr Sobczynski, Jarosław Idzi)
13:30, łyżwiarstwo szybkie, 1500 m K (Katarzyna Bachleda-Curuś, Natalia Czerwonka, Luiza Złotkowska), TVP 1 (Piotr Dębowski)

13 lutego (wtorek)
03.30, narciarstwo alpejskie, superkombinacja M (Michał kłusak), TVP 1 (Maciej Bydliński, Janusz Lisiewski)
09:30, biegi narciarskie, sprint K i M, eliminacje (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)
11:00, short track, 500 m K (ew. Natalia Maliszewska, Magdalena Warakomska), TVP 1 (Bogusław Solecki, Jakub Jaworski)
11:30, saneczkarstwo, jedynki K (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk), TVP 2 (Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód)
12:00, łyżwiarstwo szybkie, 1500 m M (Zbigniew Bródka, Jan Szymański, Konrad Niedźwiecki), TVP 1 (Piotr Dębowski)
12:00, biegi narciarskie, sprint K i M, finały (ew. Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz, Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 2 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)

14 lutego (środa)
02:15, narciarstwo alpejskie, slalom K (Maryna Gąsienica-Daniel), TVP 1 (Maciej Bydliński, Janusz Lisiewski)
07:00, kombinacja norweska, skoki indywidualne na skoczni normalnej M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1 (Sebastian Szczęsny, Piotr Meissner)
09:45, kombinacja norweska, bieg na 10 km M (Adam Cieślar, Szczepan Kupczak, Paweł Słowiok, Wojciech Marusarz), TVP 1 (Sebastian Szczęsny, Piotr Meissner)
11:00, łyżwiarstwo szybkie, 1000 m K (Natalia Czerwonka, Karolina Bosiek), TVP 1 (Piotr Dębowski)
12:05, biathlon, bieg indywidualny K (maksymalnie cztery: Weronika Nowakowska, Magdalena Gwizdoń, Krystyna Guzik, Monika Hojnisz, Kamila Żuk), TVP 2 (Piotr Sobczyński, Jarosław Idzi)
12:20, saneczkarstwo, dwójki M (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski), TVP 2 (Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód)
 

15 lutego (czwartek)
03:00, snowboard, cross M (Mateusz Ligocki), TVP 2 (Jacek Milas, Maciej Jodko)
03:00, narciarstwo alpejskie, supergigant M (Michał Kłusak), TVP 1 (Maciej Bydliński, Janusz Lisiewski)
05:30, snowboard, cross M, finały (ew. Mateusz Ligocki), TVP 1 (jacek Milas, Maciej Jodko)
07:30, biegi narciarskie, bieg na 10 km stylem dowolnym K (Sylwia Jaśkowiec, Martyna Galewicz, Ewelina Marcisz), TVP 1 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)
12:00, biathlon, bieg indywidualny M (Grzegorz Guzik, Andrzej Nędza-Kubiniec), TVP 2 (Piotr Sobczynski, Jarosław Idzi)
13:30, saneczkarstwo, sztafeta (reprezentacja Polski), TVP 1 (Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód

16 lutego (piątek)
02:00, snowboard, cross K (Zuzanna Smykała), TVP 1 (Jacek Milas, Maciej Jodko) 
04:15, snowboard, cross K, finały (ew. Zuzanna Smykała), TVP 1 (Jacek milas, Maciej Jodko)
07:15, biegi narciarskie, bieg na 15 km stylem dowolnym M (Maciej Staręga, Dominik Bury), TVP 1 (Jarosław Idzi, Piotr Meissner)
13:30, skoki narciarskie, kwalifikacje na skoczni dużej (maksymalnie czterech: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Stefan Hula, Maciej Kot, Piotr Żyła), TVP 1 (Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz)


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sporty zimowe


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K wersja DVB-T2/C

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik VU+ SOLO SE V.2 (wersja single)

SOLO SE - Version 2 znanego tunera Solo SE firmy...

590 zł Więcej...
reklama