reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe sezony policyjnych seriali od 5.03 w TV4

dodano: 2018-02-10 09:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka W poniedziałek, 5 marca br. TV4 pokaże premierowo pierwsze odcinki - ósmego sezonu serialu „Policjantki i policjanci” (znanego także widzom kanałów Polsat 1 i TV6) oraz czwartego serii „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”.

TV4 TV 4 Czwórka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O godzinie 19:00 w stałym paśmie od poniedziałku do piątku rozpocznie się emisja ósmej serii „Policjantek i policjantów”. W nowych odcinkach widzowie zobaczą dalsze losy bohaterów, w których wcielają się m.in. Mariusz Węgłowski, Magdalena Malcharek, Wojciech Sukiennik, Honorata Witańska („Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj), Magdalena Wróbel, Agata Jakoniuk, Anna Kukawska i Paweł Monsiel. Niespodzianką będą przetasowania w składzie patroli oraz rozwój niektórych wątków miłosnych. Dodajmy, iż wcześniejsze odcinki tego serialu emitują obecnie kanały TV4, TV6 i Polsat 1 (więcej tutaj).

Serial obyczajowy, którego widownia w poprzednim sezonie sięgała nawet 2,5 mln osób i który zapewniał Czwórce w porze swojej emisji pozycję drugiej stacji w Polsce i pierwszej na multipleksie, został po raz kolejny nominowany do Telekamer Tele Tygodnia, a w głosowaniu internautów na serial roku 2017 pokonał konkurencję w postaci hitów największych telewizji.  

O godzinie 20:00 od poniedziałku do czwartku widzowie będą mogli oglądać czwarty sezon serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”. W najnowszych odcinkach zobaczymy następstwa dramatycznych wydarzeń, jakie rozegrały się w filmowym finale poprzedniego sezonu zatytułowanym „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. Wszystko się może zdarzyć”, którego emisja - w niedzielę, 4 marca br. o godzinie 20:00 - poprzedzi premierę czwartej serii. Dodajmy, że obecnie TV4 emituje wcześniejsze odcinki tego serialu (więcej tutaj).

W rolach głównych występują Marek Włodarczyk (jako Kubis), Kamila Ścibiorek (Paulina), Michał Mrozek (Jakub), Magdalena Margulewicz  (Dagmara), Tomasz Kitliński (Jawor), Gabriela Oberbek (Latoszek), Bartosz Picher (Bruno), Tomasz Radawiec (Bolesław),  Przemysław Kapsa (Jagiełło), Joanna Kupińska (Dobecka) i Piotr Zyman (Kowal).

Serial w poprzednim sezonie oglądało średnio 1,8 mln widzów, a jego rekordowy odcinek zobaczyło ponad 2,2 mln osób przy udziałach w rynku sięgających 13,6 proc. W paśmie emisji „Sprawiedliwych - Wydziału Kryminalnego” Czwórka była trzecią najlepiej oglądaną stacją w Polsce i drugą na multipleksie (dane za Cyfrowym Polsatem). 
 
Producentem obu seriali jest ATM Grupa  S.A.
 
Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk i Bartosz Picher w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk i Bartosz Picher w serialu „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny”, foto: Małgorzata Stasiewicz/ATM Grupa
Mariusz Węgłowski i Honorata Witańska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
Mariusz Węgłowski i Honorata Witańska w serialu „Policjantki i policjanci”, foto: Bogdan Bogielczyk/ATM Grupa
v
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...