Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligi Mistrzów UEFA: Real Madryt – Paris Saint-Germain. Transmisje live z Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pjongczang 2018 w Eurosporcie 1-5 oraz TVP 1 i 2.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Paris Saint-Germain
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ Sport
18:15 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: Wybrzeże Gdańsk – SPR Stal Mielec
Komentarz: Krzysztof Bandych, Michał Matysik
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – PSG / FC Porto – Liverpool FC
Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk Eleven Sports 1
22:45 Tenis: ATP World Tour, Bienos Aires: 1. runda
09:30 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018: Bieg na 10 km
10:45 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018: Wyścig na 1000 m kobiet
12:15 Biatlon: Pjongczang 2018: Bieg indywidualny kobiet
14:15 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: USA – Słowenia
01:40 Skeleton: Pjongczang 2018: 1. przejazd mężczyzn
03:00 (śr/cz) Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018: Supergigant mężczyzn
04:30 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018: Program dowolny par sportowych Eurosport 2
11:00 Pjongczang 2018: Ceremonia wręczenia medali
13:00 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: Słowacja – OAR
15:30 Kolarstwo szosowe: Tour of Andalusia: Etap 1
17:00 Kolarstwo szosowe: Volta ao Algarve: Etap 1
04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: Finlandia – Niemcy Eurosport 3
05:40 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018: Seria próbna na skoczni normalnej
07:00 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018: Konkurs na skoczni normalnej
09:35 Kombinacja norweska: Pjongczang 2018: Bieg na 10 km
12:15 Saneczkarstwo: Pjongczang 2018: 1. przejazd dwójek mężczyzn
13:25 Saneczkarstwo: Pjongczang 2018: 2. przejazd dwójek mężczyzn
03:00 (śr/cz) Snowboard: Pjongczang 2018: Cross mężczyzn Eurosport 4
08:30 Hokej na lodzie kobiet: Pjongczang 2018: Mecz fazy grupowej
12:00 Biatlon: Pjongczang 2018: Bieg indywidualny kobiet
02:50 (śr/cz) Narciarstwo alpejskie: Pjongczang 2018: Supergigant mężczyzn Eurosport 5
06:00 Curling kobiet: Pjongczang 2018: Mecz fazy grupowej
11:00 Łyżwiarstwo szybkie: Pjongczang 2018: Wyścig na 1000 m kobiet
13:00 Hokej na lodzie: Pjongczang 2018: Słowacja – OAR
02:30 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018: Program dowolny par sportowych
03:00 (śr/cz) Łyżwiarstwo figurowe: Pjongczang 2018: Program dowolny par sportowych nSport+
20:45 Piłka nożna: Liga Mistrzów UEFA: FC Porto – Liverpool FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny Polsat Sport
11:00 Tenis: ATP World Tour, Rotterdam: 2. runda