reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tidal: Różne odcienie miłości

dodano: 2018-02-14 02:09
autor: Łukasz Knapik | źródło: Aspiro AB

Tidal Nadszedł luty, a z nim walentynkowa gorączka. Walentynki to dzień, kiedy, czy tego chcemy, czy nie, bardziej niż w inne dni myślimy o miłości. O osobie, w której jesteśmy zakochani, o osobie, z którą nam się nie udało, ale nadal tęsknimy lub ciągle mamy w sobie ranę po rozstaniu. A może o partnerze, który po wielu latach zna nas jak nikt i kocha na dobre i złe. Każdemu z nas towarzyszą wtedy piosenki, które przypominają najpiękniejsze lub najgorsze chwile, momenty fascynacji i uniesień, ale też złości i płaczu. Tidal w sieci Play wybrał top 5 utworów na zupełnie różne fazy miłości.

Tidal


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Piosenki dla singli - jak nie przejmować się walentynkami i wprowadzić się w dobry nastrój

Nadszedł luty, a z nim walentynkowa gorączka. W sklepowych witrynach pojawiają się dekoracje z motywem serc, sprzedawcy z radością oferują pakiety dla dwojga i oferty zniżkowe na prezenty, a kwiaciarnie są przepełnione czerwonymi różami. Jedni z nas kolejny raz nie mają z kim spędzić tego szczególnego dnia, a inni dopiero co rozstali się ze swoją drugą połówką, ale nikt z nas nie chce być tego dnia sam. Jak zatem nastawić się pozytywnie do tego święta i przebrnąć przez walentynkowy okres z uśmiechem na ustach?

Imprezę imprezą zwyciężaj

Dlaczego jeśli zakochane pary chodzą na romantyczne kolacje i spacery, ty nie możesz zorganizować spotkania ze znajomymi? Domówka z przyjaciółmi lub posiadówka z winem w gronie najbliższych mogą być doskonałą alternatywą na wieczór, a co więcej może być gwarancją dobrego nastroju. Dodatkowo pyszne jedzenie i świetna muzyka dopełnią przepis na rozrywkowe walentynki wśród ekipy składającej się głównie z singli. Jak czytamy w komunikacie, jeśli nie chcesz zaprzątać sobie głowy piosenkami, które mówią o miłości i potrafią w sekundę zepsuć antywalentynkowy nastrój doskonałym rozwiązaniem jest włączenie playlisty w Tidal w Play „Walentynki bez zamulania”. Mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje, ale sprawia też, że wieczór może być przyjemniejszy, a twoi znajomi podziękują ci zarówno za motywację na następne dni, jak i brak niezręcznej ciszy. Takie utwory jak: „...Ready For It?”, „Pumped Up”, „Volta” Marty Markiewicz „ Sarsy”, „Feels”, czy „One Foot” skutecznie wprowadzą w dobry nastrój i dodadzą energię nie tylko na walentynki. Kto wie, może wieczór ze znajomymi przekształci się w noc karaoke? Kto podejmie się piosenki „Pray For Me” którą stworzyli wspólnie The Weekend i Kendrick Lamar?

Aktywność jest rozwiązaniem na wszystko

Nie chcesz siedzieć w domu w walentynki? - Nie ma problemu, zrób coś dla ciała i ducha - pójdź na trening, ale przed tym nie zapomnij o przygotowaniu swojej spersonalizowanej energicznej playlisty dodając do niej takie utwory jak „Marchin On” zespołu One Republic, lub skorzystaj z gotowej składanki, którą możesz znaleźć w Tidal w sieci Play. Świetnym przykładem jest „Trening prawdziwego fightera”, który skutecznie cię rozrusza i doda siły. Każdy kto chociaż czasem biega wie, że muzyka z odpowiednim tempem to klucz do sukcesu. Nie daj walentynkom zepsuć sobie nastroju i pokonaj błędne przeświadczenie, że jeśli nie jesteś w związku to ten dzień nie ma sensu - jest tyle rzeczy do zrobienia! - czytamy w komunikacie.

Wyjdź z domu i podbijaj miasto

Chcesz mieć pewność, że po niedawnym rozstaniu nie będziesz się smucić? Zbierz znajomych i uderz w miasto. Możecie rozegrać turniej w kręgle lub sprawdzić swoje umiejętności gry w bilarda. Jeśli nie jesteście fanami tego typu rozrywek to sprawdźcie co dobrego grają w kinie, może warto wybrać jedną z oscarowych pozycji? Dla osób potrzebujących relaksu wyjątkowym rozwiązaniem jest spędzenie wtorkowego wieczoru w SPA - masaż, maseczka, albo aromaterapia wprowadzą błogość do waszego życia. Kto powiedział, że walentynkowe przyjemności są tylko dla osób w związkach? - Zawsze wieczór SPA można urządzić też w domu, a o muzykę, która relaksuje zadba Tidal w sieci Play i „Classical Relaxation” - wszystkie utwory tu zebrane wprowadzą rozluźniającą atmosferę i pomogą obniżyć puls, dzięki czemu będziecie do niej wracać każdego stresującego dnia - czytamy w komunikacie.

Różne odcienie miłości. Walentynki - 3 fazy miłości

Walentynki to dzień, kiedy, czy tego chcemy, czy nie, bardziej niż w inne dni myślimy o miłości. O osobie, w której jesteśmy zakochani, o osobie, z którą nam się nie udało, ale nadal tęsknimy lub ciągle mamy w sobie ranę po rozstaniu. A może o partnerze, który po wielu latach zna nas jak nikt i kocha na dobre i złe. Każdemu z nas towarzyszą wtedy piosenki, które przypominają najpiękniejsze lub najgorsze chwile, momenty fascynacji i uniesień, ale też złości i płaczu. Tidal w sieci Play wybrał top 5 utworów na zupełnie różne fazy miłości.

Zakochanie

To moment, kiedy emocje wprost w nas buzują. Czujemy, że spotkaliśmy miłość swojego życia. Pożądanie sięga zenitu, a każde kolejne spotkanie powoduje niecierpliwość. Chcemy krzyczeć jak Agnieszka Chylińska Czuję jak ziemia już usuwa się spod nóg, tak cię pragnę lub czujemy, że druga osoba powoduje, że jesteśmy niczym Beyonce Knowles „Crazy in love”. A może to miłość jednostronna, wywołująca lęk przed wyznaniem i niczym w piosence Katarzyny Kowalskiej „A to co mam” zastanawiamy się czy to, co możemy dać z siebie wystarczy drugiej połowie, boimy się odrzucenia. Być może chcielibyśmy, niczym w kawałku Myslovitz, biegać nago po łące lub jak Adele po prostu oferować swoją miłość, wiedząc, że druga strona nie jest jeszcze pewna swych uczuć. Każdy zakochuje się inaczej, jednak każdemu zakochaniu towarzyszy muzyka, która kojarzy się z pierwszymi wspólnymi chwilami, momentem, kiedy zobaczyliśmy swoją miłość po raz pierwszy.

1. Katarzyna Kowalska - „A to co mam”
2. O.N.A. - „Znalazłam”
3. Myslovitz i Maria Peszek - „W deszczu maleńkich żółtych kwiatów”
4. Adele Laurie Blue Adkins - „Make you feel my love”
5. Beyonce Knowles i Shawn Corey Carter „Jay-Z” - „Crazy in love”

Rozstanie

Zwykle rozstanie odczuwamy jak koniec nie tylko związku, ale też świata. Czujemy jakby wszystko straciło sens, jakbyśmy nie mieli siły żyć. Stajemy się, jak Katarzyna Szczot „Kayah” kamieniem, jakby ulepionym z czyichś bolesnych słów. Jesteśmy zranieni, rozsypani emocjonalnie, ciężko nam się poskładać. Rozstanie bywa jednak też oczyszczające i jak w piosence Anny Dąbrowskiej czujemy, że chcieliśmy żeby ktoś zniknął raz na zawsze. Zapomnieć że istniał, mimo, że w głowie nadal mamy tyle pięknych słów. Bywają rozstania kiedy chcemy aby ktoś coś nam jeszcze powiedział, choć jedno słowo, na do widzenia jak w utworze „Say something”. Czasami chcemy się zemścić i życzymy, jak Justin Timberlake, aby wypłakał rzekę łez. Rozstanie to jednak zawsze tęsknota. Nawet jeśli nienawidzimy, przypominają się momenty, w których byliśmy razem szczęśliwi, a co za tym idzie, tęsknota, z którą nie możemy się pogodzić, więc prosimy jak Grzegorz Ciechowski odchodząc zabierz mnie… 

1. Katarzyna Szczot „Kayah” - „Jestem kamieniem”
2. Anna Dąbrowska - „Tego chciałam”
3. Republika - „Odchodząc”
4. Justin Timberlake - „Cry me a river”
5. A Great Big World i Christina Aguilera - „Say something”

Dojrzała miłość

Miłość, na którą każdy z nas czeka, ma na nią nadzieję. Przeżyć resztę życia u boku ukochanej osoby, która zna nas na wylot, z którą jesteśmy partnerami i jak w piosence Varius Manx, możemy powiedzieć „Tylko ty i ja, najmniejsze państwo świata. Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy”. Jednak miłość na dobre i złe, ma też w sobie to złe... I kochamy kogoś mimo wszystko. Mimo jego błędów, mimo, że coś idzie nie tak. Jednak nadal jesteśmy razem i w chwilach słabości, z płaczem mówimy kochaj mnie, mimo wszystko. Po wielu latach związku, bardziej niż parą, jesteśmy przyjaciółmi, a bliskość jest nie do przecenienia, i wystarczy nam żeby ktoś jak w piosence zespołu Maanam po prostu był obok, zjadł z nami śniadanie, zaopiekował się nami. Dojrzała miłość to jednak nie zawsze świadomość, że ma się obok siebie skarb, przy którym jest się szczęśliwym niczym w utworze „Diamonds”. To też świadomość tego, że ciągle zakochujemy się i odkochujemy w tej samej osobie jak w piosence Alicii Keys, jednak to nadal miłość.

1. Varius Manx - „Najmniejsze państwo świata”
2. Hey - „Mimo wszystko”
3. Maanam - „Po prostu bądź”
4. Alicia Augello Cook „Alicia Keys” - „Fallin”
5. Robyn Rihanna Fenty - „Diamonds”

Tidal
                                   
- Tidal to globalny serwis streamingowy z najwyższą jakością dźwięku HD, muzycznymi wideo w jakości HD i ekskluzywnymi materiałami przygotowanymi przez dziennikarzy muzycznych, ekspertów i gwiazdy - między innymi Alicię Keys, Beyonce Knowles oraz White Stripes. Tidal dysponuje bogatą bazą utworów posiadając już ponad 52 miliony pozycji. Oprócz tego serwis oferuje playlisty tematyczne i pozwala słuchać ulubionych utworów na telefonach, tabletach, komputerach i odtwarzaczach sieciowych. Klienci sieci Play mogą skorzystać z usługi Tidal przez 2 lata za darmo w wybranych ofertach - czytamy w komunikacie (więcej tutaj i tutaj).

Nielimitowana muzyka za darmo w sieci Play

Jak czytamy w komunikacie, w ramach promocji „Nielimitowana muzyka za darmo w Play” abonenci sieci Play przez 2 lata mogą cieszyć się nielimitowanym dostęp do muzyki za darmo dzięki Tidal Premium. Oferta dostępna jest w wybranych ofertach Stan Nielimitowany. Pozwala to im cieszyć się 52  milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. Dodatkowo klienci sieci Play korzystający z usług na kartę oraz mix otrzymają możliwość słuchania muzyki z w aplikacji Tidal za 17,99 zł miesięcznie.
 
Tidal: Różne odcienie miłości, foto: Aspiro AB
Tidal: Różne odcienie miłości, foto: Aspiro AB
Tidal: Piosenki dla singli - jak nie przejmować się walentynkami i wprowadzić się w dobry nastrój, foto: Aspiro AB
Tidal: Piosenki dla singli - jak nie przejmować się walentynkami i wprowadzić się w dobry nastrój, foto: Aspiro AB
v
 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel 3m iHDMI

Kierunkowy kabel HDMI-HDMI dł. 3m - dobrze działa z dekoderami...

229 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD Triple

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 690 zł Więcej...

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...
reklama