reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyfrowy Polsat: Nowa oferta telewizyjna od 14.02

dodano: 2018-02-14 16:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat 6 miesiący bez opłat oferta 14.02.2018 14 lutego br. Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w ofercie telewizyjnej. Operator stawia m.in. na pakiet Rodzinny HD wraz z kanałami premium z pakietu Cinemax HD w cenie 20 zł. Klienci otrzymają tę ofertę przez 6 miesięcy bez opłat, dodatkowo wzbogaconą o 28 innych kanałów dostępnych w prezencie na czas promocji. Ponadto Cyfrowy Polsat uruchamia nową ofertę Premium Max Plus zawierającą pełne bogactwo kanałów z oferty platformy łącznie ze stacjami z pakietu Rozrywka HD.

Cyfrowy Polsat 6 miesiący bez opłat oferta 14.02.2018


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu, wprowadzona 14 lutego 2018 roku:
  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD zawierający 86 kanałów w cenie 20 zł na miesiąc.
  • Pakiet Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD zawierający 89 kanałów w cenie 30 zł na miesiąc.
  • Obydwie propozycje klient otrzyma przez 6 miesięcy bez opłat, a dodatkowo w tym czasie będzie mógł cieszyć się również 28 innymi kanałami z Pakietu Familijnego HD, które dostanie w prezencie.

Cyfrowy Polsat wprowadził też nową ofertę Premium Max Plus, która składa się z pakietów: Familijnego Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD, HBO HD z HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD. To razem 183 kanały telewizyjne, które na start można oglądać przez 3 miesiące bez opłat. Potem abonament wyniesie 120 zł miesięcznie. W ramach opłaty klient otrzymuje również opcję On The Go, która umożliwia mobilny dostęp do ponad 100 kanałów i biblioteki VOD w serwisie Cyfrowy Polsat GO. Nowością w ofercie jest pakiet Rozrywka HD z 6 kanałami tylko dla dorosłych.

Osoby, które chcą skorzystać z oferty z segmentu premium, mogą zakupić też inną ofertę Premium Max, na którą składa się 177 kanałów – również dostępną bez opłat przez pierwsze 3 miesiące, a potem za 100 zł miesięcznie. W porównaniu z Premium Max Plus nie zawiera ona 6 kanałów dla dorosłych.

Wraz z ofertami premium można również wybrać:
  • Dekoder Evobox PVR za 1 zł.
  • Usługę Multiroom HD od 5 zł miesięcznie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Cyfrowy Polsat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Konwerter Quad Triax TQD 007

Najnowszy konwerter Triax TQD 007 Low Noise 0,3dB - kompatybilny...

99 zł Więcej...

Multiswitch Opticum OMS 5/8

Multiswitch Opticum 5/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

170 zł Więcej...
reklama