reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: „Bitwy” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

dodano: 2018-02-17 05:02
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/Edipresse Polska/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids” W sobotę, 17 lutego br. o godz. 20:05 na antenie TVP2, a w kolejnych dniach w TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie trzynasty odcinek programu „The Voice Kids”. W sprzedaży wciąż znajduje się marcowe wydanie (numer 3/2018) miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”. Na jego okładce znalazła się Barbara Kurdej-Szatan, znana też z seriali „M jak miłość” (TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale) i „W rytmie serca” (Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat), programu „Kocham cię, Polsko!” (TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka) i filmu kinowego „Plan B”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice Kids”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„To była kulturalna bitwa na głosy” - Tomson o pierwszej „Bitwie” w zespole Edyty Górniak

Kto nie pamięta „Mulan”? Atmosferę bajki, która od dwóch dekad wzrusza dzieciaki na cały świecie, w dwunastym odcinku „The Voice Kids” przywołało rozśpiewane trio z drużyny Edyty Górniak. Olivia Klinke, Emilia Chlewicka i Eryk Waszczuk wykonali „Lustro” ze ścieżki dźwiękowej kultowej animacji (więcej tutaj). Poziom wokalny dzieciaków był tak wyrównany, że trenerzy mieli problem, by doradzić Edycie Górniak.

- Jeśli miałbym wybrać, to nie wybiorę, nie potrafię. Na szczęście nie ja muszę to robić

- powiedział Dawid Kwiatkowski.

Z kolei Tomson pochwalił świetną modulację głosu Emilii, a także kulturalną bitwę na wokale Eryka i Olivki. Pomimo bardzo trudnego wyzwania, Edyta Górniak zdecydowała, że do dalszego etapu zabierze Olivię Klinke.

Edyta Górniak fanką Katheryn Elizabeth Hudson „Katy Perry”?

Runda druga w dwunastym odcinku „The Voice Kids” to „Bitwa” Karoliny Wójtowicz, Nailah Vita i Bartka Peszuka. Uczestnicy wspólnie wykonali przebój Katy Perry „Chained to the Rythm”, który jest jednym z ulubionych utworów ostatniego roku Edyty Górniak. Dzieciaki w wykonanie piosenki włożyły wiele pracy i postawiły na współpracę. Jednogłośnie przyznały, że są zgraną paczką i myślą tylko o tym, by wypaść razem jak najlepiej.

- Jesteście pięknym przykładem na to, że pomimo ścigania się o to, kto zostanie w programie, potraficie przybić piątkę, przytulić się

- zauważył Baron.

- Bardzo dużo energii daliście tym występem. Widać, że świetnie się czujecie, jak śpiewacie po angielsku

- dodał Dawid Kwiatkowski.

Edyta Górniak miała twardy orzech do zgryzienia, ale ostatecznie zdecydowała, że w programie zostaje Bartek.

„Tak to się robi!” - Górniak zachwycona swoim tercetem

Natalia Zastępa, Daria Adachowska i Tomasz Gregorczyk - to kolejny tercet, który spowodował muzyczne trzęsienie ziemi w dwunastym odcinku „The Voice Kids”. Uczestnicy wzięli na warsztat przebój „La la la”, którego wykonawcami są Shahid Khan „Naughty Boy” i Sam Smith, i dali czadu. Trenerzy byli zachwyceni perfekcyjnym wykonaniem i nieziemskimi głosami.

- Gratulacje! Tacy ludzie jak wy sprawiają, że ja nadal nie wierzę, że macie poniżej 16. roku życia. Sprawdzę to, jak kamery zgasną

- zażartował zachwycony Baron.

- W oryginale ta piosenka i jej energia jest całkiem inna, a ja wolę tę, którą wy pokazaliście

- dodał Dawid Kwiatkowski.

Edyta Górniak miała bardzo duży kłopot, ponieważ do dalszego etapu mogła zabrać tylko jedną osobę.

- Wiedziałam, że to będzie trudny wybór, ale chciałam dać wam szansę, żebyście pokazali, że w różny sposób można śpiewać ten sam gatunek. Chciałam udowodnić, że znajdziecie swoje miejsce w tej piosence. Każdy z was był niesamowity

- podsumowała trenerka.

Decyzją Edyty Górniak do strefy „Sing off” dostała się Natalia Zastępa.

Dawid Kwiatkowski znów płacze na planie „The Voice Kids”

Gabriela Piotrowska, Swietłana Boguska i Antoni Karaś to najmłodsze i najsłodsze trio z zespołu Edyty Górniak. Dzieciaki zmierzyły się ze szlagierowym utworem „Kasztany” Nataszy Zylskiej. Emocjonalna i dojrzała prezentacja wzruszyła nie tylko widzów, ale także trenerów. Łez nie ukrywał sam Dawid Kwiatkowski, który powiedział:

- Przenieśliście nas w totalnie inny wymiar i ja na chwilę zapomniałem, że wszyscy tu jesteśmy. Znalazłem się tylko z wami, z waszymi pięknymi głosami, piękną dykcją i z tym, jak pięknie pozwoliliście oddychać tej piosence.

„Bitwę” wygrał Antoni Karaś, który przeszedł do etapu „Sing off”.

„To nie miało prawa się udać” - Dawid Kwiatkowski o brawurowym wykonaniu utworu Marka Grechuty

Co zrobić, żeby Edyta Górniak biła brawa na stojąco i przy tym mówiła „wow”? Wystarczy brawurowo wykonać utwór Marka Grechuty „Świecie nasz”, dokładnie tak, jak zrobili to mali wokaliści z zespołu Edyty Górniak: Milena Szypuła, Wiktor Chmiel i Mateusz Gędek. Dzieciaki dały z siebie 200 procent, a trenerka nie kryła radości.

- Tak ambitny utwór, tak pięknie zaśpiewany. Wow! To była dla mnie uczta. Oddaliście piękny kawałek swojej duszy i wrażliwości

- skomentowała zachwycona.

Zdanie Edyty Górniak podzielił również Tomson:

- Serce się raduje, jak jesteśmy świadkami i uczestnikami sytuacji, w której młodzi ludzie dostają do zaśpiewania tak ważne treści. Ja miałem wrażenie, że wy bardzo dobrze wiecie o czym śpiewacie.

Z kolei Dawid Kwiatkowski dodał:

- Ten utwór plus wasz wiek, to nie miało prawa się udać, a jednak to prawo jest.

Niestety reguły programu są jasne - do dalszego etapu trenerka może zabrać tylko jedną osobę. Finalnie drogę do dalszego etapu wyśpiewał sobie Mateusz Gędek.

- To nie był łatwy wybór, bo dzisiaj zaśpiewaliście najlepiej

- podsumowała Edyta Górniak.

„To są dziewczyny, które moim zdaniem są moimi następczyniami” - Edyta Górniak o ostatniej „Bitwie”

Takimi słowami Edyta Górniak zapowiedziała „Bitwę” Roksany Węgiel, Alicji Dudkiewicz i Gabrieli Kurzac. I nie myliła się, bo wokalne starcie dziewcząt rozłożyło wszystkich w studio na łopatki. Ostatnie z reprezentantek zespołu Edyty Górniak doskonale wykonały przebój Destiny Hope Cyrus „Miley Cyrus” „Wrecking Ball” i pokazały prawdziwą skalę swoich umiejętności wokalnych. Zaraz po zakończeniu „Bitwy” publiczność szalała, trenerzy zaniemówili, a Edyta Górniak z wrażenia nie mogła wysiedzieć w fotelu.

- To była wielka uczta i radość ze współpracy z wami, jestem z was dumna

- pochwaliła dziewczyny.

Pozostali trenerzy również nie kryli zachwytu, Dawid Kwiatkowski docenił uczestniczki za szacunek sceniczny i to, że dały sobie nawzajem czas na zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych. Choć wybór był naprawdę trudny, to Edyta Górniak zdecydowała, że w strefie „Sing off” zaśpiewa Roksana Węgiel.

Ostatnia prosta przed „Finałem”

Po zakończeniu emocjonujących „Bitew” i wyłonieniu szczęśliwej szóstki w drużynie Edyty Górniak, przyszedł czas na ostateczną eliminację, czyli strefę „Sing off”. Każdy z uczestników musiał ponownie stanąć na scenie i zaśpiewać swoją piosenkę z „Przesłuchań w ciemno”. Wśród uczestników walczących o miejsce w „Finale” znaleźli się: Olivia Klinke, Bartek Peszuk, Antoni Karaś, Natalia Zastępa, Mateusz Gędek i Roksana Węgiel.

- Kochani bardzo dziękuję za to, że tak godnie i pięknie reprezentowaliście moją drużynę. Jestem dumna z każdego z was i to jest dla mnie wielka radość i ogromna satysfakcja, że mogę powiedzieć o was „to jest osoba z mojej drużyny”

- podsumowała Edyta Górniak.

Decyzją trenerki w „Finale” znaleźli się: Roksana Węgiel, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek. Czy zwycięzcą pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” będzie uczestnik z drużyny Edyty Górniak?

Ostatnie rozdanie w „The Voice Kids” - „Bitwy” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Już za chwilę ostatnia „Bitwa” w „The Voice Kids”. Za kulisami lekkie podenerwowanie, a Dawid Kwiatkowski powoli niecierpliwi się w czerwonym fotelu, bo przed nim nie lada wyzwanie. Spośród osiemnastu uczestników swojej drużyny, będzie musiał wytypować finałową trójkę najlepszych wokalistów. Komu artysta podaruje kartę wstępu do strefy „Sing off”, a później do „Finału”?

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego

Jak w ciągu kilkunastu tygodni stać się najlepszą paczką przyjaciół, i to jeszcze taką, dla której wspólnym hobby jest muzyka? Wie to Dawid Kwiatkowski i jego osiemnastoosobowa ekipa, która w trzynastym odcinku „The Voice Kids” będzie starać się o miejsce w „Finale”. Wzorem poprzednich odcinków, z sześciu trzyosobowych tercetów, młody trener będzie musiał wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Następnie wytypowani uczestnicy zaśpiewają swoje piosenki z „Przesłuchań w ciemno”, a Dawid będzie musiał wyłonić trzy osoby, które będą reprezentowały go w „Finale”. Jak spośród tylu utalentowanych głosów wybrać te najlepsze? Nie będzie to proste zadanie, szczególnie, że jego drużyna zżyła się jak rodzina. Dawid Kwiatkowski jest pełen optymizmu i tak też ocenia przygotowanie swojej ekipy tuż po warsztatach wokalnych.

- Będzie super, moja drużyna jest najlepsza. Już się nie mogę doczekać aż zobaczą to widzowie. Dzieciaki są na dobrej drodze, ale jest jeszcze trochę czasu, żeby popracować. Jestem zadowolony z każdego

- skomentował.

Przypomnijmy, że w drużynie Dawida Kwiatkowskiego znaleźli się: Nela Zawadzka, Zuzia Janik, Olga Jagiełło, Natasza Kotlarska, Wiktoria Granas, Jakub Szmajkowski, Antoni Scardina, Gabriela Borys, Marcelina Szlachcic, Milena Grigorian, Karolina Szczurowska, Anna Jensen, Amelia Janiak, Michał Makowski, Kamil Kilian, Piotr Sieczka, Jakub Krajkowski i Agnieszka Nowakowska.

Wszystkie karty na stół

W trzynastym odcinku karty zostaną odkryte - widzowie poznają pełen skład finalistów pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Tylko w tym odcinku uczestnicy wezmą na warsztat zarówno zagraniczne hity, jak i najlepsze polskie przeboje. Jak przystało na prawdziwą rodzinę, dzieciaki postawią na współpracę, co zostanie zauważone przez trenerów.

- Najbardziej jestem pod wrażeniem współpracy między wami w każdej konfiguracji. Pokazujecie, że mimo różnicy wieku poprzez muzykę można się idealnie połączyć

- skomentował jedną z bitew Tomson.

Trzynasty odcinek będzie również ukłonem w stronę polskich artystów. Po wykonaniu utworu Zbigniewa Wodeckiego „Lubię wracać tam” Edyta Górniak przyzna:

- Strasznie zatęskniłam za Zbysiem, jak słuchałam waszego pięknego wykonania tego utworu. Super ten wybór! Dawidku, piękne zestawienie wokali i możliwości młodych ludzi. Wam dziękuję za ukłon dla tej piosenki. Widać było, że śpiewaliście sercem i za to dziękuję.

Co jeszcze czeka na widzów w trzynastym odcinku „The Voice Kids”. I jak Dawid Kwiatkowski poradzi sobie z wytypowaniem trójki finalistów? Przekonamy się wkrótce.

Ostatnia „Bitwa” w „The Voice Kids”: drużyna Dawida Kwiatkowskiego i „Nie mów nie”

Niesamowite głosy, energiczne tercety, mnóstwo kolorów i dobrej zabawy - tak będzie wyglądał odcinek „Bitew” drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Publiczność gotowa, trenerzy też, a zatem czas na ostatnie „Bitwy” w tej edycji.

Przed nami ostatnie wokalne pojedynki w programie „The Voice Kids”. Tym razem o awans do dalszego etapu powalczą uczestnicy z ekipy Dawida Kwiatkowskiego. Wzorem poprzednich odcinków, z sześciu trzyosobowych tercetów, młody trener będzie musiał wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Następnie wytypowani uczestnicy zaśpiewają swoje piosenki z „Przesłuchań w ciemno”, a Dawid Kwiatkowski będzie musiał wyłonić trzy osoby, które będą reprezentowały go w „Finale”. Poziom jest tak wysoki, że z pewnością nie będzie to łatwe zadanie. Oprócz walki w „Bitwach” uczestnicy wspólnie z trenerem zaśpiewają jego przebój „Nie mów nie”. To będzie krótka opowieść o tym, jak w ciągu kilku miesięcy stać się prawdziwą paczką przyjaciół. Najlepsze głosy, prawdziwa radość, nieziemska zabawa i Dawid Kwiatkowski występujący w kurtce podpisanej przez wszystkich członków drużyny. Wykonanie trafia w samo sedno i pokazuje, że szczęście jest cenniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

Barbara Kurdej-Szatan na okładce miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”

W sprzedaży wciąż znajduje się marcowe wydanie (numer 3/2018) miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness”. Na jego okładce znalazła się Barbara Kurdej-Szatan, prowadząca „The Voice Kids”. Wewnątrz znajdziemy sesję z udziałem prezenterki i ujędrniający trening z aktorką.

Ponadto w tym numerze:

- raport BA: mikrobiom - niewidoczne centrum dowodzenia twojego ciała,
- najlepsze diety świata - przetestujesz wszystkie, wybierzesz idealną dla siebie,
- trening EMS - dlaczego jest tak skuteczny?,
- 3 mity o spalaniu tłuszczu: wiesz, działasz - chudniesz,
- jak być lepszą wersją siebie?
- biegowy plan na 10 tygodni: zaczynasz od zera, kończysz na 30-minutowym ciągłym biegu,
- trendy kosmetyczne wiosna - lato 2018 - sprawdź, jaki makijaż będzie teraz na topie,
- mózg na głodzie - jakie produkty najszybciej uzależniają?,
- dlaczego niepracowanie pomaga w pracy?,
- zioła idealne dla fitnesski,
- miasta, które zwiedzisz na piechotę, czyli najciekawsze propozycje na weekendowy wypad.

„The Voice Kids” - o programie

„The Voice Kids” to muzyczny talent-show, który odniósł sukces na całym świecie. Format obecny jest w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: „Przesłuchań w ciemno”, „Bitew”, „Sing Off” oraz „Finału”. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas „Przesłuchań w ciemno” każdy z trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie „Bitew” uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Jak informują twórcy programu, aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda „Bitwa” wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu „Sing Off”, w którym trenerzy wybiorą finalistów. W „Finale” zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie „Najlepszym głosem w Polsce” zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS-owego.

W pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiadają: wokaliści Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski oraz Tomasz Lach „Tomson” i Aleksander Milwiw-Baron „Baron” z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „The Voice of Poland” - więcej tutaj; „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Plan B” w kinach - więcej tutaj) i Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj, „The Voice of Poland”). Towarzyszy im Adam Zdrójkowski - aktor znany m.in. z serialu „Rodzinka.pl” (emisja w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar.
 
Barbara Kurdej-Szatan na okładce miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness” - numer 3/2018, foto: Edipresse Polska
Barbara Kurdej-Szatan na okładce miesięcznika „Be Active. Dietetyka & Fitness” - numer 3/2018, foto: Edipresse Polska
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan w programie „The Voice Kids”, foto: Rochstar
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Edyta Górniak, Tomasz Lach „Tomson” i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Tomasz Lach „Tomson”, Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Roksana Węgiel, Edyta Górniak, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP
Roksana Węgiel, Edyta Górniak, Natalia Zastępa i Mateusz Gędek w programie „The Voice Kids”, foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP

„The Voice Kids” - emisja w soboty o 20:05 w TVP2. Program ten mogą również oglądać widzowie TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...