reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

UPC Biznes wzmacnia ofertę dla dużych firm

dodano: 2018-02-20 14:30
autor: Jerzy Kruczek | źródło: UPC

UPC Polska UPC Biznes „Think Big” UPC Biznes, dostawca usług internetowych, telewizyjnych i telefonicznych dla firm, zamierza w 2018 roku postawić na dalsze inwestycje w rozwój oferty. Do portfolio usług dla dużych firm dołącza Carrier Ethernet 2.0. Strategia rozwoju usług dla tego segmentu ma koncentrować się także na obszarach cyberbezpieczeństwa, usługach dla hoteli oraz wirtualnych sieciach prywatnych. Natomiast produkty dla małych firm mają być rozwijane w obszarze rozwiązań internetowych.

UPC Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Carrier Ethernet nowej generacji
W lutym br. do portfolio usług dla dużych przedsiębiorstw dołącza rozszerzona usługa transmisji danych Carrier Ethernet 2.0 z certyfikatem MEF, która, jak informuje operator, umożliwia wydajną i przejrzystą obsługę i zarządzanie sieciami przez klientów spółki. Usługi transmisji danych w standardzie Ethernet to rozwiązanie dla firm chcących połączyć wiele oddziałów w różnych lokalizacjach, również za granicą. Łącza dzierżawione Ethernet w UPC Polska są specjalnie zaprojektowane dla krytycznych i wymagających zastosowań. Niezawodność, dostępność i parametry łącza są gwarantowane umową SLA (Service Level Agreement). Łącza transmisyjne są objęte stałym nadzorem technicznym przez 24 godziny na dobę przez cały rok.

Rozwój aktualnych rozwiązań dla dużych firm
W grupie Liberty Global duży nacisk kładzie się na bezpieczeństwo klientów w sieci, a nad tym obszarem czuwa wyodrębniony specjalny zespół SOC (Security Operations Center), informuje operator. Wprowadzona w ubiegłym roku usługa Anty DDoS zapewnia stałe monitorowanie ruchu IP łącza dostępu do internetu oraz automatyczne czyszczenie złego ruchu w przypadku wystąpienia ataku, zapewniając klientom płynną działalność operacyjną. Łączenie wielu lokalizacji za pomocą wydzielonych wirtualnych sieci prywatnych (IPVPN) zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa, dodaje operator.
 

Nasze ostatnie badania satysfakcji klientów wskazują, że ponad 90% z nich jest zadowolone z szerokiego portfolio naszych usług oraz ich jakości. Jednocześnie aż 87 proc. klientów pozytywnie ocenia także dedykowaną obsługę, w tym szybki proces instalacji oraz nowe kanały kontaktu dla klientów, np. CallPage oraz Chat online. Carrier Ethernet 2.0, który dziś dołącza do oferty to nasz kolejny krok w strategii rozwoju usług dla dużych firm i operatorów

– powiedziała Agnieszka Zawistowska, dyrektor UPC Biznes.

Przyśpieszenie oferty i rozwoju SOHO
Segmentowi SOHO w 2018 roku UPC Biznes zaproponuje m.in. nowe rozwiązania i prędkości internetowe. Podstawę usług UPC dla biznesu stanowi szybki internet - od zeszłego roku o prędkości do 600 Mb/s (i uploadzie 60 Mb/s) oraz wysokiej jakości Wi-Fi, bogata oferta kanałów telewizyjnych oraz Multilinia bez limitu, obejmująca bezpłatne połączenia do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe. Do każdego zamówienia UPC dołącza także gwarancję jakości usług, czyli zobowiązanie określające gwarantowany czas dostępności usług i naprawy ewentualnej usterki (Gwarancja SLA). Rok 2018 to dalsze inwestycje w rozwój prędkości internetowych i usług wspierających małe firmy w rozwoju. Od 5 lat UPC Biznes organizuje także dla nich program THINK BIG, który wspiera przedsiębiorców i motywuje do globalnej ekspansji.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR GT-Sat GT-S3DCSS24 + 3 SAT Legacy

Rewolucja w instalacjach antenowych - cyfrowy konwerter hybrydowy - LNB...

399 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

219 zł Więcej...

Kabel Megasat Quattro 90dB 10m

Tani, poczwórny przewód koncentryczny 75 ohm w kolorze białym Chess...

70 zł Więcej...
reklama