reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kiedy wystartuje kanał Jazz?

dodano: 2018-02-19 07:46 | aktualizacja: 2018-02-20 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: Berenikafilm Agnieszka Bania/satkurier.pl

Jazz (logo od stycznia 2018 roku) Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 20 lutego br. nadawanie miał rozpocząć należący do firmy Berenikafilm Agnieszka Bania ze Świętochłowic kanał Jazz, stacja o charakterze wyspecjalizowanym - muzyczno-kulturalnym, informacyjno-publicystycznym. W wydanym oświadczeniu poinformowano jednak o przełożeniu daty startu tego kanału. Stacja ma pojawić się w sieci Vectra.

Jazz (logo od stycznia 2018 roku)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W związku z warunkami postawionymi nam przez naszą sieć kablową, to jest Vectrę, jesteśmy zmuszeni przełożyć start telewizji o parę dni. 20 lutego br. zostaliśmy poinformowani, że Jazz pojawi się w państwa pakietach w nocy z 26 na 27 lutego i przez pierwszy miesiąc będzie dostępna wyłącznie w pakiecie Platynowym. Po upływie tego czasu nasza stacja znajdzie się w pakiecie Podstawowym Vectry zgodnie z zapowiedziami. Pomimo tej - zapewne niezbyt korzystnej dla niektórych z państwa - wiadomości zapewniamy, że nasza gotowość do nadawania wspaniałej jakości muzyki i obrazu do państwa domów jest pełna, i pomimo tej zmiany w terminach, u nas wszystko jest gotowe zgodnie z planem. Z powodu tych czysto technicznych problemów związanych z odgórnymi wymogami, prosimy was o jeszcze chwilę cierpliwości! - poinformował w wydanym ogłoszeniu zespół telewizji Jazz.

Pierwszym operatorem, który ma udostępnić kanał Jazz swoim abonentom, jest sieć Vectra. Wkrótce stacja ma pojawić się w kolejnych kablówkach. Telewizja Jazz nawiązała już też współpracę z Wrocław Internet Exchange (WRIX). Dzięki temu stacja ma stać się dostępna w mniejszych sieciach kablowych w całej Polsce. Nadawca rozważa także nadawanie w przekazie satelitarnym (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter SCR 24UB Opticum Robust 3 Legacy

Konwerter Unicable UB24 + 3 Legacy marki Opticum Robust pozwala...

179 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...