reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ugotowani” 13 od 25.02 w TVN

dodano: 2018-02-24 11:55 | aktualizacja: 2018-02-24 14:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Ugotowani” W niedzielę, 25 lutego br. o godz. 18:00 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek trzynastego sezonu programu kulinarnego „Ugotowani”. Wcześniejsze serie tego widowiska mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN Style i ITVN (TVN International). W nowym sezonie drzwi do swoich kuchni otworzą Joanna Przetakiewicz („Azja Express” w Travel Channel), Barbara Pasek, Michał Piróg („Azja Express”) i Sławomir Uniatowski.

TVN „Ugotowani”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przed nami trzynasty sezon programu kulinarnego „Ugotowani”.

- Zajrzymy w nim do kuchni zwykłych ludzi posiadających niezwykłą pasję do gotowania, ale nie tylko. W szranki staną także gwiazdy - zapowiadają twórcy programu.


W każdym z odcinków miłośnicy jedzenia spotykają się przy jednym stole. Gotowi, by sprawdzić swój talent kulinarny oraz umiejętności organizacyjne i wygrać 5 tysięcy złotych. Nowy Sącz, Puławy, Warszawa, Wrocław, Poznań, Trójmiasto i Śląsk - to właśnie w tych miejscach odwiedzimy uczestników „Ugotowanych”. Czym nas zaskoczą? Czy poprzednie sezony programu zainspirują ich do stworzenia zupełnie nowych potraw? Rękawicę kucharską podejmą również gwiazdy. Drzwi do swoich kuchni otworzą Joanna Przetakiewicz („Azja Express” w Travel Channel - więcej tutaj), Barbara Pasek, Michał Piróg („Azja Express”) i Sławomir Uniatowski. Czy potrafią gotować? Kto z nich okaże się najlepszy? Walka na pewno będzie ostra, a wygrana zostanie przekazana na cel charytatywny.

Wśród biorących udział w programie znajdą się również obcokrajowcy z Wenezueli, Białorusi, Włoch i Ameryki, którzy zaprezentują swoje lokalne przysmaki. Które z nich trafią w gust uczestników? Czy atrakcje przygotowane gościom okażą się ważniejsze niż doznania kubków smakowych? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj i tutaj).
 
Michał Piróg, Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias i Łukasz Jakóbiak w programie serwisu Player „Azja Express. Domówka”, foto: TVN
Michał Piróg, Stanisław Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz, Dorota Gardias i Łukasz Jakóbiak w programie serwisu Player „Azja Express. Domówka”, foto: TVN


„Ugotowani” - sezon 13., emisja w niedziele (od 25 lutego 2018 roku) o  godz.18:00 w TVN. Wcześniejsze sezony tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...