reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„W rytmie serca” 2 od 4.03 w telewizji Polsat

dodano: 2018-02-26 04:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” W niedzielę, 4 marca br. o godz. 20:00 na antenie telewizji Polsat wyemitowane zostaną premierowo odcinki pierwszy i drugi drugiego sezonu serialu „W rytmie serca”. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat. A co wydarzy się w premierowej serii tego serialu?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miłość... to skomplikowane - pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. W drugim sezonie produkcji, która błyskawicznie zdobyła zagorzałych fanów, będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów. Na ekranie ponownie zobaczymy Barbarę Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „The Voice Kids” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Narzeczony na niby” w kinach - więcej tutaj), Marię Dębską („Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj), Mateusza Damięckiego („Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj), Piotra Polka („Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), Piotra Fronczewskiego i Małgorzatę Foremniak. Do obsady dołączy Artur Żmijewski („Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) i z pewnością zaskoczy widzów swoim mrocznym wcieleniem. Premierowe dwa odcinki drugiego sezonu „W rytmie serca” pojawią się na antenie telewizji Polsat w niedzielę, 4 marca br. o godzinie 20:00. 

Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w miłosnym zawieszeniu - Maria (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Dowiemy się również jak z tą stratą poradzi sobie porzucony narzeczony i czy postanowi walczyć o piękną pielęgniarkę. Decyzja Marii będzie miała również wpływ na Grzegorza (Borys Wiciński), chłopiec chciałby widzieć swoich rodziców znowu razem, oraz na związek Adama (Mateusz Damięcki) i Weroniki (Maria Dębska), która nagle poczuje się zagrożona i niepewna. Czy wspólnie poradzą sobie z tą trudną sytuacją? Tymczasem prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki) będzie częściej pojawiał się na komisariacie w trakcie prowadzenia śledztwa w Kazimierzu. Wykorzysta każdą okazję by móc być blisko Weroniki.

Do obsady serialu dołączy Artur Żmijewski. Już w pierwszym odcinku drugiego sezonu mocno zaznaczy swoją obecność i pokaże mroczne oblicze. Aktor wcieli się w postać dawnej miłości Olgi Krajno (Małgorzata Foremniak) i wróci po latach do Kazimierza Dolnego. Jednak spotkanie byłych kochanków będzie dalekie od romantyzmu. Olga wręcz będzie się bała o swoje życie. Bohater, którego zagra Artur Żmijewski mocno namiesza również w życiu doktora Zycha (Piotr Fronczewski) czy Bogdana (Zbigniew Zamachowski). To nie koniec niespodziewanych powrotów - do Kazimierza ponownie wpadnie z wizytą piosenkarka Katrin (Edyta Olszówka), tym razem będzie w towarzystwie swojej ekstrawaganckiej córki Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). - Będzie się działo! - zapowiada nadawca (więcej tutaj).
 
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat


„W rytmie serca” - sezon 2., emisja w niedziele (od 4 marca 2018 roku) o 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...