reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Brytyjski sąd ukarał właściciela firmy podejrzanej o sprzedaż kart Irdeto

dodano: 2001-06-06 09:09 | aktualizacja: 2001-06-06 09:09
autor: | źródło:

Brytyjski sąd w Oksfordzie oskarżył właściciela firmy Prosat o sprzedaż pirackich kart Irdeto do odbioru holenderskiego pakietu Canal Digitaal. Ostatecznie sędzia ukarał właściciela firmy 500 funtową grzywną.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jedna z podstawionych klientek - była nią pracownica AIM (Alternative Investigation Management) - kupiła w tej angielskiej firmie piracką kartę Irdeto za kwotę 139 funtów. Chciała zapłacić czekiem. Właściciel firmy nie chciał przyjąc zapłaty czekiem twierdząc, że nie jest to do końca legalne. Nagrano rozmowę a sprawa trafiła do sądu. Prokuratorzy skorzystali w tym przypadku z AIM, jako instytucji poszukującej w Internecie ofert nielegalnych lub pirackich produktów.

Obrońca skutecznie bronił oskarżonego twierdząc, że transakcja dotyczyła czystej, niezaprogramowanej karty, a nie pirackiej karty Irdeto z kodami dla holenderskiego Canal+. Ostatecznie sędzia ukarał właściciela firmy 500 funtową grzywną.

źródło informacji: http://www.sateuropa.co.uk/


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...