reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Discovery: Oglądalność igrzysk PyeongChang 2018

dodano: 2018-02-27 11:27
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Discovery Communications

Eurosport Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 Discovery Communications poinformowało, że oglądalność skoków narciarskich w dniu 10 lutego w ramach Zimowych Igrzysk Olimpijskich PyeongChang 2018 na kanałach Eurosport w Polsce wyniosła średnio 1 mln widzów z udziałem w oglądalności na poziomie 7,9 proc. Co więcej podczas 17 dni trwania igrzysk 23,5 proc. (8,4 mln) polskich widzów oglądało je na kanałach Eurosport, podał nadawca.

Eurosport Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 studio


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Discovery Communications odnotowało najlepsze wyniki w Norwegii i Szwecji. Stacja TVNorge osiągnęła swój rekordowy dzienny udział w oglądalności 18 lutego - 56,5 proc. Natomiast biorąc pod uwagę tylko telewizje komercyjne, niedzielne biegi narciarskie kobiet dały nadawcy udział na poziomie 93 proc. Z kolei szwedzki Kanal 5 odnotował najlepszy udział w oglądalności 17 lutego: podczas biegów kobiet - 88 proc. i podczas biegu mężczyzn - 91 proc. Tego samego dnia stacja osiągnęła udział w oglądalności na poziomie 87 proc. podczas biathlonu kobiet.

Ponadto nadawca ogłosił, że rekordowa liczba 76 mln użytkowników cieszyła się igrzyskami online, na mediach społecznościowych i poprzez aplikację Eurosport Player, zawierającą zarówno treści premium, jak i treści bezpłatne. Dodał także, że 58 proc. widzów na 10 największych rynkach Discovery oglądało igrzyska na niekodowanych i płatnych kanałach tego nadawcy oraz jego partnerów.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Oglądalność


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI - mini HDMI 3,0m

Kabel połączeniowy HDMI - mini HDMI do podłączenia tabletów, smartfonów...

29 zł Więcej...

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...