reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orion i Sony Pictures podpisały umowę o współpracy

dodano: 2018-02-27 18:24
autor: RO | źródło: tele-satinfo.ru

Sony Pictures Television Federalny operator satelitarny Orion stał się kluczowym partnerem technicznym dla Sony Pictures Television Networks w Rosji. Firma dostarczy przekaz z głównej siedziby nadawcy (Londyn) na terytorium Rosji, poprzez satelitę i dystrybucję kanałów w pakietach platformy satelitarnej Telekarta, a także na potrzeby sieci kablowych.

Orion


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od marca 2018 roku Orion będzie obsługiwał transmisję trzech kanałów z portfolio Sony na satelitach Horizons 2 (85°E) i Express-AM5 (140°E), które zapewnią pełny zasięg na terytorium Rosji i dosył kanałów do wszystkich sieci kablowych. Kanały Sony Sci-Fi, Sony Channel (Sony Entertainment Television) i Sony Turbo będą też dostępne dla abonentów platformy Telekarta w pakietach Standard i Bezlimitnyj.

Aby zrealizować transmisję sygnału z Londynu do Moskwy, operator skorzysta ze sprawdzonej technologii dostarczania treści przez Internet. Podstawową cechą tego projektu jest to, że z Londynu do Moskwy wysyłana jest wersja HD każdego z kanałów, a wersja SD tworzy się na etapie przekształcenia początkowego sygnału na platformie Orion z udziałem własnego kompleksu play-out.

Sony Channel ma być rozpowszechniany w Rosji w SD i HD, a pozostałe kanały tylko w SD.

Sony Pictures Television (SPT) jest jednym ze światowym liderów w produkcji i dystrybucji treści. SPT tworzy i dystrybuuje programy wielogatunkowe na całym świecie za pomocą różnych platform. Światowe portfolio łączy 150 kanałów w 178 krajach świata z ogólną widownią przekraczającą 1,3 mld gospodarstw domowych.

Źródło: tele-satinfo.ru
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Biznes


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum AX Lion 2-M

Najnowszy i tani odbiornik DVB-T/T2 firmy AX Technology dla Naziemnej...

99 zł Więcej...
reklama