reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polsat: Nieproszony gość w domu Anny?

dodano: 2018-02-28 05:45
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer W czwartek, 1 marca br. o godz. 21:10 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek jedenastego sezonu serialu obyczajowego „Przyjaciółki”. Wcześniejsze serie mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film. A co wydarzy się w premierowym odcinku tego serialu?

Polsat „Przyjaciółki” Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak oni się kochają! Patrycja i Wiktor w romantycznej scenie

Związek Patrycji (w tej roli Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj) od samego początku budzi ogromne emocje wśród przyjaciółek. Dziewczyny momentalnie zauważyły, że mężczyzna chce zamknąć Patrycję w „złotej klatce”. Nie chciał, żeby pracowała, niechętnie patrzył na jej spotkania z przyjaciółkami. Uzależnił ją od siebie emocjonalnie. Anna (Magdalena Stużyńska-Brauer, „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), Inga (Małgorzata Socha, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) i Zuzanna (Anita Sokołowska, „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj; „The Brain. Genialny umysł” w kanałach Super Polsat i Polsat Play - więcej tutaj) ostrzegały przyjaciółkę przed Wiktorem, ale Patrycja nie chciała ich słuchać. Dopiero, kiedy Wiktor uderzył Patrycję, a potem bez jej zgody zabrał synka za miasto, zaczęła się zastanawiać nad ich związkiem. Wiktor, chociaż kochał Patrycję, postanowił odejść, aby dalej nie ranić ukochanej. Patrycja jednak uświadomiła sobie, że Wiktor jest miłością jej życia i razem przezwyciężą wszystkie problemy. W pierwszym odcinku jedenastego sezonu oboje są bardzo szczęśliwi i szykują się do ślubu.

Nieproszony gość w domu Anny? Kto wpadnie z wizytą?

Do Anny przyjeżdża jej matka Halina (Maria Winiarska, „M jak miłość”). Anna jest kompletnie zaskoczona niespodziewanymi odwiedzinami i podejrzaną wylewnością matki. Po rozmiarach walizki Haliny, rodzina wnioskuje, że gość zamierza dłużej u nich zabawić. Czy Anna ucieszy się z wizyty matki? Matka i córka nie miały dotąd szczególnie serdecznych relacji. A jak zareaguje Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) na widok teściowej? Przekonamy się oglądając pierwszy odcinek jedenastego sezonu serialu „Przyjaciółki” (więcej tutaj).
 
Magdalena Stużyńska-Brauer i Maria Winiarska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Magdalena Stużyńska-Brauer i Maria Winiarska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski
Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw
Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Joanna Liszowska i Paweł Deląg w serialu „Przyjaciółki”, foto: Hubert Komerski/Domowy Kolektyw


„Przyjaciółki” - sezon 11., emisja w czwartki (od 1 marca 2018 roku) o 21:10 w telewizji Polsat. Wcześniejsze sezony tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...