reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszy F1 TV z wyścigami Formuły 1 na żywo

dodano: 2018-02-28 10:54 | aktualizacja: 2018-02-28 12:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Formula 1/satkurier.pl

F1 TV Formuła 1 Formuła 1 uruchomi w 2018 roku usługę internetową OTT z wyścigami na żywo. F1 TV wystartuje z otwarciem nowego sezonu, czyli tuż przed pierwszym wyścigiem, który odbędzie się 25 marca w australijskim Melbourne.

F1 TV Formuła 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W F1 TV będzie można śledzić transmisje z każdego wyścigu, opatrzone komentarzem w kilku językach. Co istotne relacje na żywo będą pozbawione reklam. Ponadto usługa zapewni ekskluzywny dostęp do wszystkich 20 kamer zamontowanych wewnątrz bolidów. F1 TV Pro będzie dodatkowo oferować unikalne przekazy niedostępne na żadnej innej platformie, z możliwością wielopoziomowej personalizacji.

Subskrybenci F1 TV będą mogli wybierać treści, które chcą oglądać, oraz to, jak i kiedy uzyskują do nich dostęp. Wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi będą oferowane na żywo, wraz z konferencjami prasowymi i wywiadami przed i po wyścigu. Abonenci będą mogli oglądać na żywo także m.in. FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup.

Usługa F1 TV będzie dostępna w czterech językach (angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim), początkowo na około dwudziestu rynkach, w tym w Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Belgii, Austrii, na Węgrzech (nie podano, czy będzie dostępna w Polsce). Będzie można z niej korzystać na komputerze i urządzeniach mobilnych. Serwis F1 TV Pro będzie oferowany w cenie 8-12 dol. za miesiąc.

F1 TV Access bez transmisji na żywo będzie zapewniać dane w czasie rzeczywistym i komentarz radiowy, a także poszerzone informacje o każdej sesji weekendowej. Umożliwi także dostęp do archiwalnych treści wideo Formuły 1. F1 TV Access będzie dostępny na niemal całym świecie jako uzupełnienie F1 TV Pro.

Zobacz materiał wideo prezentujący usługę F1 TV.

W Polsce prawa do pokazywania Formuły 1 ma Eleven Sports.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel AnkaSat ANK SK-CU120 1m

Bardzo dobrej jakości koncentryczny kabel satelitarny AnkaSat ANK SK-CU120 -...

1,70 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

129 zł Więcej...
reklama