reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ruszy F1 TV z wyścigami Formuły 1 na żywo

dodano: 2018-02-28 10:54 | aktualizacja: 2018-02-28 12:42
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Formula 1/satkurier.pl

F1 TV Formuła 1 Formuła 1 uruchomi w 2018 roku usługę internetową OTT z wyścigami na żywo. F1 TV wystartuje z otwarciem nowego sezonu, czyli tuż przed pierwszym wyścigiem, który odbędzie się 25 marca w australijskim Melbourne.

F1 TV Formuła 1


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W F1 TV będzie można śledzić transmisje z każdego wyścigu, opatrzone komentarzem w kilku językach. Co istotne relacje na żywo będą pozbawione reklam. Ponadto usługa zapewni ekskluzywny dostęp do wszystkich 20 kamer zamontowanych wewnątrz bolidów. F1 TV Pro będzie dodatkowo oferować unikalne przekazy niedostępne na żadnej innej platformie, z możliwością wielopoziomowej personalizacji.

Subskrybenci F1 TV będą mogli wybierać treści, które chcą oglądać, oraz to, jak i kiedy uzyskują do nich dostęp. Wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi będą oferowane na żywo, wraz z konferencjami prasowymi i wywiadami przed i po wyścigu. Abonenci będą mogli oglądać na żywo także m.in. FIA Formula 2 Championship, GP3 Series i Porsche Supercup.

Usługa F1 TV będzie dostępna w czterech językach (angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim), początkowo na około dwudziestu rynkach, w tym w Niemczech, Francji, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Belgii, Austrii, na Węgrzech (nie podano, czy będzie dostępna w Polsce). Będzie można z niej korzystać na komputerze i urządzeniach mobilnych. Serwis F1 TV Pro będzie oferowany w cenie 8-12 dol. za miesiąc.

F1 TV Access bez transmisji na żywo będzie zapewniać dane w czasie rzeczywistym i komentarz radiowy, a także poszerzone informacje o każdej sesji weekendowej. Umożliwi także dostęp do archiwalnych treści wideo Formuły 1. F1 TV Access będzie dostępny na niemal całym świecie jako uzupełnienie F1 TV Pro.

Zobacz materiał wideo prezentujący usługę F1 TV.

W Polsce prawa do pokazywania Formuły 1 ma Eleven Sports.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 719 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...