reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ojciec Mateusz” 19 w TVP1 i TVP Seriale

dodano: 2018-03-01 07:14
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka W czwartek, 1 marca br. o godz. 20:35 w kanale TVP1, a w kolejnych dniach w TVP Seriale, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek dziewiętnastego sezonu serialu kryminalnego „Ojciec Mateusz”. Wcześniejsze serie tej produkcji emitują obecnie TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale. A co wydarzy się w premierowej odsłonie tego serialu?

TVP1 TVP 1 Jedynka „Ojciec Mateusz” grafika rysunek animacja bajka


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na plebanii pojawiają się radośni hipisi: Miriam (w tej roli Karolina Piechota, „Korona królów” w TVP1, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj) i Andrzej (Arkadiusz Smoleński, „M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj), i proszą o nocleg. Babcia Lucyna (Aleksandra Górska) i Natalia (Kinga Preis, „Plan B” w kinach - więcej tutaj) są zaciekawione ich wyglądem. Babcia zwierza się, że sama była w młodości hipiską. Nieznajomi rozbijają namiot w ogródku. Pluskwa (Eryk Lubos) przyłapuje babcię, jak pali skręta z gośćmi. Ku niezadowoleniu Natalii nastrój hipisowski udziela się na całej plebanii. Babcia w stanie nirwany zamierza naprawiać świat, a Pluskwa zostaje gitem. Rano okazuje się, że młodzi zniknęli, a pod namiotem została wykopana głęboka dziura (więcej tutaj).
 
Piotr Polk, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Michał Piela i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa
Piotr Polk, Rafał Cieszyński, Artur Pontek, Michał Piela i Katarzyna Cichopek w serialu „Ojciec Mateusz”, foto: ATM Grupa


„Ojciec Mateusz” - sezon 19., emisja w czwartki (od 1 marca 2018 roku) o 20:35 w TVP1. Serial ten mogą również oglądać widzowie TVP Seriale. Wcześniejsze sezony tego serialu emitują obecnie TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...