reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ross Newens prezesem zarządu 4fun Media

dodano: 2018-03-01 14:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: 4fun Media/satkurier.pl

Ross Newens 27 lutego br. rada nadzorcza 4fun Media powołała Rossa Newens do zarządu spółki i powierzyła mu funkcję prezesa zarządu. Dotychczasowy prezes, Rafał Baran, objął stanowisko wiceprezesa zarządu i dyrektora generalnego grupy 4fun Media. Rafał Baran pozostaje prezesem zarządu spółek Bridge2fun oraz FCB, należących do grupy 4fun Media.

4fun Media


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poszerzanie kompetencji zarządu jest związane z rozwojem grupy kapitałowej, akwizycją trzech spółek w roku 2017 oraz przejęciami planowanymi w kolejnych latach w segmencie nowych mediów, usługach marketingowych oraz w e-commerce, czytamy w komunikacie spółki 4fun Media.

Ross Newens - współzałożyciel i współwłaściciel Nova Group (Cyprus) Ltd, głównego akcjonariusza 4fun Media (posiada obecnie pakiet 55,06 proc. akcji spółki). Ross Newens posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w Polsce oraz na innych rynkach europejskich w rozwijaniu i zarządzaniu międzynarodowymi projektami, pochodzącymi głównie z branży telewizyjnej i mediów cyfrowych, telekomunikacji oraz z sektora nowych technologii. Ross Newens posiada także bogate doświadczenie w działalności prowadzonej na niepublicznym rynku kapitałowym (private equity) zdobyte w obszarze przejęć i akwizycji realizowanych na terenie Polski, Litwy, Serbii i Rumunii oraz bezpośrednio z klientami z branży media i telekomunikacja.

4fun Media jest nadawcą trzech kanałów muzycznych: 4fun.tv, 4fun Gold i 4fun Dance.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ SOLO 4K

Vu+ SOLO 4K - odbiornik Ultra HD od koreańskiego producenta...

1 390 zł Więcej...

Mini PC Ferguson FBOX ATV 4K

Ferguson FBOX ATV to jedna z najlepiej zaprojektowanych mini przystawek...

299 zł Więcej...
reklama