reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Militaria na warsztat” w marcu na Discovery Channel 

dodano: 2018-03-02 11:01
autor: Jakub Sulisz | źródło: Discovery Channel

Militaria na warsztat Discovery Channel W marcu na kanale Discovery Channel zobaczymy miedzy innymi uwielbiany przez widzów „Przystanek Bieszczady”, program „Militaria na warsztat” o najbardziej niezwykłym sprzedawcy pojazdów w Niemczech oraz „ Czy to było UFO?”.

Militaria na warsztat Discovery Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przystanek Bieszczady
Uwielbiani przez widzów mieszkańcy Bieszczad powracają w nowej, trzeciej serii programu „Przystanek Bieszczady"! Tym razem akcja osadzona jest w pięknej, jesiennej scenerii. Dla bohaterów ta pora roku oznacza tu jednak przede wszystkim wyjątkowo ciężkie warunki do pracy i życia. Deszcz, wiatr i wszechobecne błoto sprawiają, że maszyny grzęzną, a ludzie zmagający się z siłami natury, wpadają w furię. Zmęczenie i wściekłość nieraz biorą górę. To właśnie wtedy stajemy się świadkami zderzenia dwóch najsilniejszych żywiołów - nieobliczalnej natury i wybuchowego temperamentu lokalnych mieszkańców. Trudne do przewidzenia komplikacje w połączeniu z porywczością bohaterów wywołają niejedną burzę. Poznamy kulisy prawdziwego życia odważnych drwali, zaprawionych w ciężkiej pracy wypalaczy węgla drzewnego oraz budowniczych domów z bali. Odwiedzimy znany z poprzedniej serii duet Rutkowskich, ekipę Markuca oraz Zygmunta i jego żonę. Poznamy także nowych bohaterów: drwali Strzempków, wypalacza Józka oraz Piotra i Łukasza - osadzonych w Zakładzie Karnym w Łupkowie. Trzeci sezon „Przystanku Bieszczady" to nie tylko urzekające ujęcia jesiennych krajobrazów. To przede wszystkim autentyczny obraz życia i relacji z bliskimi tych, którzy w obliczu bezwzględnej natury przetrwają tylko razem.
Od czwartku, 8 marca, godz. 22:00
 

Militaria na warsztat
Michael Manousakis to najbardziej niezwykły sprzedawca pojazdów w Niemczech. Potrafi stworzyć prawdziwe samochodowe cacko i zawsze szuka nowych wyzwań i nowych przygód. Wraz z grupą podobnych sobie entuzjastów motoryzacji Michael prowadzi firmę Morlock-Motors. W kolejnych odcinkach programu zobaczymy, jak mężczyzna korzysta z ogromnego sukcesu, jakim był przelot z Niemiec do USA samolotem An-2. Na Florydzie okazuje się jednak, że aby pilotować własną Cessnę, znakomity mechanik musi na nowo zdać egzamin na licencję pilota! Ekipa ma także wielkie plany dotyczące pewnego hydroplanu. Jest tylko jeden problem: samolot utknął w mule na brzegu jeziora...
Od wtorku 6 marca, godz. 23:00
 
Czy to było UFO?
Dowody na to, że niezidentyfikowane obiekty latające towarzyszą ludziom — a być może także wpływają na ich historię — znane są od tysięcy lat. Należą do nich tajemnicze posągi i symbole znajdowane w głębi południowoamerykańskich dżungli, ale także zdjęcia powierzchni Marsa. Podobieństwa różnych elementów tego szerokiego materiału dowodowego są uderzające. Teraz mrożące krew w żyłach relacje obecnych i byłych urzędników państwowych, pilotów, astronautów i astrofizyków dostarczają nowych dowodów na kontakty z UFO — nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale także w głębinach oceanów. Autorzy tego programu analizują niepokojącą możliwość, że kontakty człowieka z obcymi są głębsze i mają większy zasięg, niż ktokolwiek sobie wyobrażał. Ale dlaczego obcy tu przybyli? I czy za tym wszystkim stoi jakiś większy plan?
Od soboty 24 marca, godz. 22:00

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m - działa dobrze z...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...

Antena DVB-T NeoHD LTE

Antena zewnętrzna do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T/T2 oraz programów...

89 zł Więcej...
reklama