reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Abonenci Grupy Nortis przechodzą do telewizji Jambox

dodano: 2018-03-02 11:23
autor: Anita Kaźmierska | źródło: SGT

Jambox Dziewięciu operatorów należących do Grupy Nortis przeniosło swoje usługi do SGT. Tym samym ponad 1100 abonentów zamieniło swoją dotychczasową telewizję na tę pod marką Jambox.

Jambox Nortis


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nortis to grupa lokalnych operatorów telekomunikacyjnych z północnej Polski. W jej skład wchodzą m.in. firmy z Kwidzyna (Danar), Bartoszyc (Bartnet), Jezioran (Netservice), Zalewa (Netcom), Lidzbarka Warmińskiego (Lasnet), Grudziądza (Perfect Net) i Ostródy (IWKD). Każda z firm ma ponad 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług teleinformatycznych. Operatorzy podjęli decyzję o zmianie dostawcy usług telekomunikacyjnych w listopadzie 2017 roku. Od tego momentu rozpoczęło się przepinanie abonentów i świadczenie im usług pod marką Jambox.
 

Dziękujemy za zaufanie Grupie Nortis. Wierzymy, że współpraca okaże się owocna i satysfakcjonująca dla obu stron. Z naszej – zobowiązujemy się do utrzymania najwyżej jakości, stabilności i bogatej oferty programowej. Abonentów operatorów należących do Grupy serdecznie zachęcamy do skorzystania również z innych naszych usług, np. internetu lub telefonii komórkowej

– mówi Paweł Białas, dyrektor handlowy w SGT S.A.

Marka Jambox jest obecna na rynku od 2007 roku. Aktualnie telewizję Jambox odbiera 50 tys. abonentów na ponad 76 tys. dekoderów. Usługi telewizyjne pod marką Jambox są oferowane w ramach oferty „IPTV dla ISP” przez SGT, Interaktywny Dom i Interaktywny Dom 2.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Golden Interstar Alpha X HEVC HD Multistream

Mały, satelitarny odbiornik HD z DX - Blindscanem, dźwiękiem E-AC3...

249 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2850ST + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik combo ADB2850ST + karta...

120 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...
reklama