reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-10-26 - 2020-10-27 - 2020-10-28

STS oficjalnym bukmacherem KSW

dodano: 2018-03-03 09:46 | aktualizacja: 2018-03-03 12:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne/satkurier.pl

STS TV STSTV sts.tv STS Zakłady Bukmacherskie Firma bukmacherska Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne (STS) podpisała umowę sponsorską z Federacją KSW. Kontrakt zawarto na co najmniej 5 gal zaplanowanych w 2018 roku. Dla STS współpraca z KSW oznacza rozszerzenie działań sponsorskich o nową dyscyplinę sportową. Gale KSW można oglądać w kanałach Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight i w systemie pay-per-view (PPV).

STS TV STSTV sts.tv STS Zakłady Bukmacherskie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa - poza tytułem „Oficjalnego bukmachera KSW” - pozwala STS na ekspozycję marki w trakcie co najmniej pięciu kolejnych gal. Logo bukmachera pojawi się m.in. na macie, bandach oraz ściance prasowej, na telebimach będą wyświetlane na żywo kursy z oferty bukmachera. Kontrakt przewiduje też publikację wspólnych treści na stronie internetowej, KSW TV oraz w mediach społecznościowych Federacji KSW (więcej tutaj).
 

- STS wspiera polski sport i dlatego jest coraz silniej obecny na krajowych arenach. Działamy wspólnie nie tylko z piłkarską kadrą narodową czy klubami z Ekstraklasy, ale również z siatkarzami, piłkarzami ręcznymi czy futsalistami. Jednak w swoich działaniach zawsze koncentrujemy się na kibicach. Umowa z KSW rozszerza działania STS o popularną dyscyplinę indywidualną. Liczymy, że fani sztuk walki również docenią nasze zaangażowanie

- mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

- Podpisanie umowy sponsoringowej na cały 2018 rok, na najbliższych 5 gal, z graczem o największym udziale w rynku, to dla całego środowiska MMA wielkie wyróżnienie. Osobiście cieszę się, że dwóch liderów w swoich branżach zaczęło ściśle ze sobą współpracować

- mówi Martin Lewandowski, dyrektor generalny Federacji KSW.


Jak czytamy w komunikacie, STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Asseco Resovii oraz Vive Kielce. Bukmacher jest również sponsorem KSW oraz Futsal Ekstraklasy, a także innych klubów i związków sportowych. STS angażuje się również we wsparcie e-sportu - jest oficjalnym bukmacherem Polskiej Ligi Esportowej, drużyny Izako Boars i sponsorem gracza Pawła Mocka „Innocenta”. Z inicjatywy STS powstała też fundacja Sport Twoją Szansą, która pomaga utalentowanym sportowcom z całego kraju (więcej tutaj).

Federacja KSW to największa organizacja mieszanych sztuk walki (z angielskiego MMA - mixed martial arts) w Europie i jedna z największych na świecie. W swojej już ponad czternastoletniej historii odbyło się już ponad czterdzieści gal sygnowanych logo KSW. Poczynając od pierwszych gal w Warszawie, organizacja kolejno wypełniała wszystkie największe hale w Polsce oraz londyńską Wembley Arenę i irlandzką 3Arenę. 27 maja 2017 roku KSW zorganizowało największą galę w historii europejskich sportów walki i drugą na świecie na największej arenie sportowej w Polsce - PGE Narodowym. Największe gwiazdy Federacji KSW - Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski „Pudzian”, Michał Materla, Tomasz Narkun, Ariane Lipski czy Borys Mańkowski to jedne z najbardziej rozpoznawalnych postaci świata sportu w Polsce i na świecie. - Gale KSW cechuje nie tylko wysoki poziom sportowy i niesamowite emocje związane z najbardziej realną formułą walki, ale również najwyższej jakości produkcja, oprawa audiowizualna i dźwiękowa - czytamy w komunikacie. W telewizji wydarzenia organizacji można śledzić w ponad pięćdziesięciu krajach, w Polsce w kanałach Telewizji Polsat oraz w systemie PPV, którego KSW jest na rodzimym rynku pionierem (więcej tutaj).
 
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne
STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu, foto: Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Uchwyt kominowy bezinwazyjny E863M z opaską 5,0m

mocny uchwyt antenowy bezinwazyjny - obejma 5m na komin 

119 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama