reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Aktorzy kontra aktorki

dodano: 2018-03-03 04:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Rochstar/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Kocham cię, Polsko!” W sobotę, 3 marca br. o godz. 20:05 w TVP2, a w kolejnych dniach w TVP Polonia i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek jedenastego sezonu programu „Kocham cię, Polsko!”. Kto tym razem wystąpi?

TVP2 TVP 2 Dwójka „Kocham cię, Polsko!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowe rundy!

- Znani aktorzy, sportowcy, muzycy, odświeżona formuła, cieszący się sympatią telewidzów prowadzący - po przerwie na ekrany wraca program „Kocham cię, Polsko!” - zapowiadają twórcy programu.

Po odświeżeniu

W 11. edycji pojawią się dwie nowe rundy: „Kronika niepodległa” i „Sport”. W pierwszej z nich uczestnicy będą musieli wcielić się w prezentera wiadomości i przeczytać z promptera kronikę wydarzeń z wylosowanego roku, uzupełniając brakujące w tekście wyrazy. „Kronika niepodległa” ma przypomnieć widzom najbardziej przełomowe wydarzenia polityczne, społeczne i kulturalne z ostatnich 100 lat. Druga z nowych konkurencji, czyli „Sport”, również odnosi się do minionego stulecia, ale przywołuje ważne wydarzenia sportowe. Uczestnicy odpowiadają na pytania, a następnie oglądają archiwalne materiały wideo i zdjęcia dotyczące danego zagadnienia.

Znane, lubiane

Poza nowościami zobaczymy dobrze znane, lubiane konkurencje, takie jak „Urodziny”, „Co ludzie powiedzą”, „Głuchy telefon” czy „Kalambury”. Drobna zmiana czeka rundę „Polszczyzna”, polegającą na tym, że uczestnicy ubrani w pudła z naklejonymi z przodu i z tyłu literami muszą ustawiać się w odpowiedniej kolejności, aby ułożyć odpowiednie wyrazy. W tym sezonie każdą z dwóch drużyn wesprze jedna osoba wybrana spośród publiczności.

Oporny uczeń i Szatan

W spocie promującym nową edycję Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj) i Antoni Królikowski („Diagnoza” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj) odgrywają scenę nawiązującą do komedii „Dzień świra” Marka Koterskiego, ale też do samego programu „Kocham cię, Polsko!” (więcej tutaj). Mało pojętny uczeń, w którego wciela się Antoni Królikowski, trzyma w rękach pudełko, wyglądające identycznie jak wybuchowy prezent z rundy „Urodziny. Choć w spocie nie występuje Barbara Kurdej-Szatan („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „The Voice Kids” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „W rytmie serca” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat - więcej tutaj; „Narzeczony na niby” w kinach - więcej tutaj), aktorka pozostanie prowadzącą program.

Rozrywka plus

- „Kocham cię, Polsko!” to format, którego formuła zgrabnie łączy elementy rozrywkowe i edukacyjne. Widz dostaje porcję wiedzy, zabawy, ma też okazję obserwować, jak znane osoby radzą sobie z różnymi zadaniami, a nawet z nimi... rywalizować odpowiadając na pytania przed telewizorem - czytamy w komunikacie. W poprzednim sezonie średnia oglądalność programu w TVP2 wyniosła 1,96 mln widzów.

Kogo zobaczymy w najnowszych odcinkach?

W sobotę, 3 marca br. na antenę TVP2 powróci program „Kocham cię, Polsko!”, w którym gwiazdy mogą sprawdzić swoją wiedzę z różnych dziedzin. Utrzymany w konwencji zabawy teleturniej śledziło w ubiegłym sezonie średnio prawie 2 miliony widzów (dane za firmą Rochstar). Prowadzącą program jest Barbara Kurdej-Szatan, a kapitanami drużyn Tomasz Kammel i Antek Królikowski. Jakich gości zobaczymy w nowych odcinkach?

W 11. edycji „Kocham cię, Polsko!”, która swoją premierę będzie miała w sobotę, 3 marca br. w TVP2, zobaczymy artystów znanych z telewizji czy desek teatrów oraz muzyków. Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Przyjaciółki” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Romans i Polsat Film - więcej tutaj), Mikołaj Roznerski („Druga szansa” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj i tutaj; „M jak miłość”) czy Jakub Wesołowski („O mnie się nie martw” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) będą dumnie reprezentować środowisko aktorskie.  Sprawdzimy także, jak w ogniu pytań poradzą sobie gwiazdy seriali „M jak miłość” - Anna Mucha, Kacper Kuszewski („Twoja twarz brzmi znajomo” w kanałach Polsat i Super Polsat - więcej tutaj) i Małgorzata Pieńkowska („Druga szansa”), oraz „Na dobre i na złe” -  Aleksandra Hamkało, Marcin Rogacewicz („Korona królów” w TVP1, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj) i Robert Koszucki.

Na chwilę odpoczynku od codziennych obowiązków będą mogły pozwolić sobie młode mamy - Joanna Moro („Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj) i Izabela Zwierzyniecka („Barwy szczęścia”), które pojawią się w jednym z pierwszych odcinków „Kocham cię, Polsko!”. W rundach takich jak „Kalambury”, „Polszczyzna” czy „Muzyczne licytacje” zmierzą się ze świeżo upieczonymi ojcami: Rafałem Mroczkiem („M jak miłość”) oraz Michałem Koterskim („Pierwsza miłość” w kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i ATM Rozrywka TV - więcej tutaj).

W najnowszej edycji programu zobaczymy także m.in. lidera zespołu Kombii Grzegorza Skawińskiego, aktorkę i mamę jednego z kapitanów drużyn - Małgorzatę Ostrowską-Królikowską („Klan” w TVP1 - więcej tutaj; czy będzie w zespole z synem Antonim?) oraz aktora Redbada Klijnstrę-Komarnickiego („Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj).

Ciekawi goście to nie jedyne atrakcje nadchodzącego sezonu „Kocham cię, Polsko!”. W programie pojawią się także nowe konkurencje: „Kronika niepodległa” i „Historia sportu”. Niespodzianka czeka też na widzów, a zwłaszcza publiczność w studiu, podczas rundy „Polszczyzna”.

Aktorki i aktorzy w pierwszym odcinku jedenastego sezonu „Kocham cię, Polsko!”

W sobotę, 3 marca br. na antenę TVP2 wraca program „Kocham cię, Polsko!”, w którym znane osoby - aktorzy, wokaliści, muzycy czy sportowcy - mogą sprawdzić swoją wiedzę o Polsce, ale też wspólnie się pobawić.

W pierwszym odcinku nowej edycji Tomasz Kammel do swojej drużyny zaprosi aktorki: Ewę Kasprzyk, Olgę Frycz („Pensjonat nad rozlewiskiem” w TVP1 - więcej tutaj; „Życie nad rozlewiskiem” w TVP HD - więcej tutaj; „M jak miłość”) i Annę Dereszowską. Pod wodzą Antoniego Królikowskiego o zwycięstwo z paniami walczyć będą aktorzy: Jakub Wesołowski, Redbad Klijnstra-Komarnicki i Mikołaj Roznerski.

Która drużyna, i przy okazji - która płeć, okaże się silniejsza? Co przesądzi o wygranej: wiedza z różnych dziedzin czy łut szczęścia i koło fortuny? Kogo nie zawiedzie intuicja? Przekonamy się wkrótce.

Co w pierwszym odcinku nowej edycji „Kocham cię, Polsko?”?

W sobotę, 3 marca br. w TVP2 odbędzie się premiera kolejnego sezonu „Kocham cię, Polsko!”. O zwycięstwo walczyć ze sobą będą aktorki i aktorzy. W drużynie Tomasza Kammela znajdą się Ewa Kasprzyk, Anna Dereszowska i Olga Frycz. Antoni Królikowski do wspólnej zabawy zaprosi Jakuba Wesołowskiego, Redbada Klijnstrę-Komarnickiego i Mikołaja Roznerskiego.

Po raz pierwszy zobaczymy gości „Kocham cię, Polsko!” w nowej rundzie „Kronika niepodległa”, która polega na tym, że reprezentant drużyny wciela się w prezentera wiadomości z wylosowanego roku i musi przeczytać z promptera tekst, uzupełniając brakujące wyrazy. Kto do tego zadania zostanie wytypowany przez każdą z drużyn i jak poradzą sobie w niej uczestnicy?

Poza „Kroniką niepodległą” zobaczymy też dobrze znane konkurencje, takie jak „Urodziny”, „Kalambury”, „Muzyczne licytacje” czy „Polszczyznę”. Kto popisze się wiedzą z różnych dziedzin, a komu przyda się intuicja? Przekonamy się wkrótce. W pierwszym odcinku jedenastego sezonu „Kocham cię, Polsko!” dowiemy się także m.in.: z kim sypia Tomasz Kammel, gdzie szukać serca Olgi Frycz, dla którego z uczestników ubiegły rok był wspaniały, z czym kolejki z czasów PRL-u kojarzą się Redbadowi Klijnstrze-Komarnickiemu, czym jest podręczny sliping. Gościem muzycznym odcinka będzie zespół Kombii w piosence „Nasze randez-vous”.
 
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Barbara Kurdej-Szatan w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Barbara Kurdej-Szatan i Anna Dereszowska w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Barbara Kurdej-Szatan i Anna Dereszowska w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski, Olga Frycz, Jakub Wesołowski, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Mikołaj Roznerski i Tomasz Kammel w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Anna Dereszowska, Ewa Kasprzyk, Barbara Kurdej-Szatan, Antoni Królikowski, Olga Frycz, Jakub Wesołowski, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Mikołaj Roznerski i Tomasz Kammel w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Antoni Królikowski, Tomasz Kammel, Ewa Kasprzyk, Barbara Kurdej-Szatan, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Olga Frycz i Jakub Wesołowski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Antoni Królikowski, Tomasz Kammel, Ewa Kasprzyk, Barbara Kurdej-Szatan, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Olga Frycz i Jakub Wesołowski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Ewa Kasprzyk, Tomasz Kammel, Anna Dereszowska, Olga Frycz, Mikołaj Roznerski, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Jakub Wesołowski i Antoni Królikowski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Ewa Kasprzyk, Tomasz Kammel, Anna Dereszowska, Olga Frycz, Mikołaj Roznerski, Redbad Klijnstra-Komarnicki, Jakub Wesołowski i Antoni Królikowski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Ewa Kasprzyk, Olga Frycz, Anna Dereszowska i Tomasz Kammel w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Ewa Kasprzyk, Olga Frycz, Anna Dereszowska i Tomasz Kammel w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Jakub Wesołowski, Antoni Królikowski, Redbad Klijnstra-Komarnicki i Mikołaj Roznerski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Jakub Wesołowski, Antoni Królikowski, Redbad Klijnstra-Komarnicki i Mikołaj Roznerski w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Redbad Klijnstra-Komarnicki w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP
Redbad Klijnstra-Komarnicki w programie „Kocham cię, Polsko!”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Kocham cię, Polsko!” - sezon 11., emisja w soboty (od 3 marca 2018 roku) o 20:05 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...