reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nienasyceni” 3 od 4.03 w TVP Kultura

dodano: 2018-03-04 00:47 | aktualizacja: 2018-03-04 11:10
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Kultura „Nienasyceni” W niedzielę, 4 marca br. o godz. 13:30 w TVP Kultura wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 3. sezonu cyklu reportażowego „Nienasyceni”. Gospodarzami tego cyklu są Emilia Komarnicka-Klijnstra i Redbad Klijnstra-Komarnicki („Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale), aktorskie małżeństwo. Wspólnie występują także w emitowanym w TVP2, TVP Polonia, TVP Seriale i TVP HD serialu „Na dobre i na złe”.

TVP Kultura „Nienasyceni”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Nienasyceni” to cykl reportażowy, w którym Emilia Komarnicka-Klijnstra („Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj) i Redbad Klijnstra-Komarnicki („Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „Na dobre i na złe”) podróżują po Polsce i spotykają się z ludźmi niestrudzenie szerzącymi kulturę wśród lokalnych społeczności (więcej tutaj).

Bohaterowie „Nienasyconych” to osoby, które nie zważając na trudności z uporem organizują życie kulturalne lokalnych społeczności, zarażając innych swoją twórczą pasją. Z kolei prowadzący - aktorzy Emilia Komarnicka-Klijnstra i Redbad Klijnstra-Komarnicki - są tak samo nienasyceni w poszukiwaniu wyjątkowych miejsc i osobowości w polskich miastach, miasteczkach i wsiach. 

W nowym sezonie poznamy kolejne historie niezwykłych ludzi, którzy swym zaangażowaniem i wytrwałością przyczyniają się do rozwoju kultury, a ich działania pozwalają nawet najbardziej poszkodowanym przez życie odnaleźć własne miejsce w świecie. 

Bohaterem pierwszego odcinka jest Włodzimierz Dembkowski, znany też jako Paprodziad. Wokalista zespołów: Łąki Łan, November Project i Dziadów Kazimierskich. Tym razem opowie o pracy w ośrodku dla niepełnosprawnych.
 
Emilia Komarnicka-Klijnstra i Redbad Klijnstra-Komarnicki w programie „Nienasyceni”, foto: TVP
Emilia Komarnicka-Klijnstra i Redbad Klijnstra-Komarnicki w programie „Nienasyceni”, foto: TVP


„Nienasyceni” - sezon 3., premiera w niedzielę, 4 marca 2018 roku o godz. 13:30 w TVP Kultura.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

529 zł Więcej...