reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

M-1 Global - nowy kanał w NTV-Plus

dodano: 2018-03-01 13:13
autor: RO | źródło: ntvplus.ru

NTV-Plus 1 marca 2018 roku do rosyjskiej platformy satelitarnej dołączył kanał M-1 Global. Stacja weszła w skład pakietu Supersport i stała się dostępna na całym terytorium Rosji. Ponadto we wszystkich strefach zasięgu NTV-Plus można oglądać w pakiecie podstawowym Sony Turbo, a klientom na Syberii w wariancie podstawowym został udostępniony kanał regionalny z Jakucji NVK Sacha.

M-1 Global


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
M-1 Global stawia sobie za cel popularyzację sportów MMA, promocję najbardziej widowiskowych turniejów oraz ogólnie zwrócenie uwagi na sport zawodowy i amatorski. Widzom proponuje transmisje na żywo turniejów rozgrywanych na poziomie światowym, własne programy informacyjne i analityczne z udziałem mistrzów ligi M-1 Global, gwiazd MMA, znanych sportowców w dziedzinie mieszanych sztuk walki, rozrywkowe show marki M-1 Global, dokumentalne filmy o lidze i wiele innych programów. Założycielem kanału jest wiodąca grupa RED Media.

Sony Turbo skierowany jest do męskiej widowni. W ramówce – seriale sensacyjne i komediowe, filmy fabularne, programy poznawcze i rozrywkowe show. Większość proponowanych seriali posiada stałe grono odbiorców. Wśród nich „Spartakus: Krew i piach”, „Spartakus: Bogowie areny”, „Gomorra”, „Dexter”, „Amerykańscy Bogowie”, „Elementary” i wiele innych.

NVK Sacha to regionalna stacja telewizyjna Republiki Sacha (Jakucja) ze wschodniej Syberii, posiadająca potężną bazę produkcyjną oraz współczesny kompleks studyjny i sprzętowy. Stacja oferuje pełny wachlarz programów informacyjnych, analitycznych, publicystycznych, sportowych, muzyczno-rozrywkowych i dziecięcych. Treści powstają w językach rosyjskim, jakuckim, ewenkijskim, eweńskim i jukagirskim. Kanał ma na celu utrzymanie i rozwijanie narodowej tożsamości, kultury i tradycji narodów z Republiki Jakucji.

Źródło: ntvplus.ru

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth S1

Odbiornik cyfrowy HDTV PVR Ready marki Opticum do współpracy z...

179 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

820 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD51 Twin S2X

AX 4K HD51 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

890 zł Więcej...
reklama