reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TTV: Jak będzie wyglądać kolejna wymiana?

dodano: 2018-03-05 07:38 | aktualizacja: 2018-03-05 10:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TTV „Damy i wieśniaczki” grafika animacja rysunek bajka W poniedziałek, 5 marca br. o godz. 18:45 w telewizji TTV wyemitowany zostanie premierowo 8. odcinek programu „Damy i wieśniaczki. Za granicą”. Cykl ten to międzynarodowa koprodukcja telewizji TTV (Grupa TVN/Scripps Networks Interactive) z ukraińskim partnerem 1+1 (1+1 Media).

TTV „Damy i wieśniaczki.PL” Justyna Pawlicka TVN „Top Model”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Damy i wieśniaczki. Za granicą” to międzynarodowa koprodukcja telewizji TTV (Grupa TVN/Scripps Networks Interactive) z ukraińskim partnerem 1+1 (1+1 Media) (więcej tutaj).

W programie „Damy i wieśniaczki. Za granicą” swoimi rolami wymienią się bohaterki z Polski i Ukrainy. Kobiety z zupełnie innych światów będą musiały przekroczyć kolejne granice. Nie tylko językowe. Zderzą się zarówno z odmiennym stylem życia swoich zmienniczek, ale także inną kulturą.

Wymiana bohaterek na linii Polska - Ukraina będzie przebiegała dwutorowo. Przekonamy się czy znany z opowieści poziom bogactwa ukraińskich dam, szalejących w najlepszych kurortach, zaskoczy polskie wieśniaczki. Równolegle ukraińskie wiejskie kobiety ocenią polskie salony i styl życia naszych bogaczek. W życiowych rolach wystąpią też polskie damy szukające dla siebie miejsc na ukraińskiej prowincji. Jak odnajdą się zagraniczne elegantki na polskiej wsi?

Dodajmy, iż widzowie TTV mogą również oglądać programy „Dżentelmeni i wieśniacy” (więcej tutaj), „Damy i wieśniaczki.PL” oraz „Damy i wieśniaczki. Ukraina”, a wcześniej także „Damy i wieśniaczki. Rosja” (więcej tutaj).
 
„Damy i wieśniaczki. Za granicą” w TTV, foto: TVN
„Damy i wieśniaczki. Za granicą” w TTV, foto: TVN


„Damy i wieśniaczki. Za granicą” - emisja w poniedziałki o godz. 18:45 w TTV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...