reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN: W domu Anny nieoczekiwanie zjawia się Marta

dodano: 2018-03-06 02:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN/satkurier.pl

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska We wtorek, 5 marca br. o godz. 21:30 w TVN wyemitowany zostanie premierowo 3. odcinek 2. sezonu serialu obyczajowego „Diagnoza”. Produkcja ta pokazana zostanie również w ITVN (TVN International). Co tym razem spotka bohaterów tego serialu?

TVN „Diagnoza” Maja Ostaszewska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ewa (w tej roli Marta Mazurek) jest ciągle w bardzo ciężkim stanie. Anna (Maja Ostaszewska) czuje się winna. Szuka w internecie podobnych przypadków, pyta specjalistów. Dostaje informację od profesora Carlssona (Fred Apke), że podobna sytuacja miała już miejsce w Polsce.

Michał (Maciej Zakościelny) odwiedza swoją pacjentkę Zofię (Sławomira Łozińska, „Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj) w klinice w Katowicach. Tam lekarze wraz z profesorem Goldmanem (Wenanty Nosul, „Korona królów” w TVP1, TVP Polonia i TVP Seriale - więcej tutaj) przygotowują ją do operacji. Wolski otrzymuje ofertę pracy w klinice. Czy ją przyjmie?

Późnym wieczorem w domu Anny nieoczekiwanie zjawia się Marta (Magdalena Popławska). Chce zobaczyć dzieci. Leśniewska się zgadza. Wybudzona Zofia (Helena Zawistowska) mówi do Marty „mamo”...

Wanda (Sonia Bohosiewicz) rozmawia z Langerem (Wojciech Zieliński), który narzeka na złe samopoczucie. Zarówno Jureczko jak i Kaleta (Aleksandra Konieczna, „Na Wspólnej” w TVN, TVN Fabuła i ITVN/TVN International - więcej tutaj) nie wierzą mu, Maria jest przekonana, że Karol symuluje. Tuż przed wypisem, jego stan się pogarsza. Okazuje się, że pęknięty krwiak śledziony zagraża życiu i zdrowiu mężczyzny. Konieczna jest natychmiastowa operacja. Przeprowadzają ją Kaleta i Anna. W czasie zabiegu odkrywają, że Langer ma również niewielkiego guza nadnercza. Po udanej operacji, Maria próbuje znaleźć punkt wspólny pozornie sprzecznych objawów chorobowych Karola. Zleca wykonanie dodatkowych badań.

W szpitalu Anna spotyka Gustawa (Łukasz Simlat), polskiego lekarza mieszkającego w Szwecji, który przekonuje ją, że się znają. Leśniewska zupełnie go sobie nie przypomina.

Anna jedzie pod adres, który wskazał jej profesor Carlsson. Spotyka męża pacjentki, o której wspominał lekarz. Okazuje się, że kobieta nie żyje...

Co jeszcze wydarzy się w tym odcinku serialu „Diagnoza”? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Marta Mazurek, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w serialu „Diagnoza”, foto: TVN
Marta Mazurek, Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz w serialu „Diagnoza”, foto: TVN


„Diagnoza” - sezon 2., emisja we wtorki o 21:30 w TVN. Serial ten mogą również oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

469 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...